Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67350
0.80%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3112.45
1.25%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.46
1.48%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576.3
-0.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Elon Musk’ı 258 Milyar Dolarlık Dava Da Durdurmadı!

Elon Musk cephesinde gündem durulmuyor.

Clock
Paylaş
Elon Musk’ı 258 Milyar Dolarlık Dava Da Durdurmadı!

Elon Musk cephesinde gündem durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk’a kripto para birimi Dogecoin’i desteklemek için bir “piramit şeması” oluşturduğu ve spekülasyon yaptığı iddiasıyla 258 milyar dolarlık dava açılmıştı.

728×90 muhabbit - Elon Musk'ı 258 Milyar Dolarlık Dava Da Durdurmadı!300x250 muhabbit - Elon Musk'ı 258 Milyar Dolarlık Dava Da Durdurmadı!

New York Güney Bölge Mahkemesi’nde açılan davada, davacı Keith Johnson, Musk’ın Dogecoin’in fiyatını yükseltmek için yasa dışı faaaliyetlerde bulunduğunu iddia etti. Fakat Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk bu davadan pek de etkilenmişe benzemiyor. Elon Musk resmi Twitter sayfası üzerinden yaptığı bir paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Dogecoin’i desteklemeye devam edeceğim.”

Elon Musk

Elon Musk’ın Twitter Paylaşımları Sonrası Dogecoin Fiyatı %8 Arttı!

elon musk muhabbit 800x400 1 1200x600 - Elon Musk'ı 258 Milyar Dolarlık Dava Da Durdurmadı!
Dogecoin

Elon Musk bu paylaşımıyla birlikte Dogecoin yatırımcılarından kısa sürede binlerce destek mesajları alırken, bir takipçisinin Dogecoin almaya devam et çağrısına ise Musk “alıyorum” şeklinde cevap verdi. Elon Musk’ın destek tweetleri sonrası Dogecoin cephesinde ise önemli bir yükseliş gözlemlendi. CoinMarketCap sıralamasında 10. sırada yer alan Dogecoin, güncel olarak 0,06 dolardan işlem görüyor.

Dogecoin kurucu ortaklarından Billy Markus 18 Haziran 2022 Cumartesi günü yaptığı bir paylaşımda, Dogecoin’i insanların dump ve pump için kullandıklarını ancak kendisi için durumun çok farklı olduğunu ifade etti. Marcus’un paylaşımına cevap olarak Musk, Tesla ve Spacex ürünlerini satın almak için Dogecoin kullanılabileceğini ve hatta daha fazla seçenek sunabileceğini şu şekilde ifade etti:

Tesla ve SpaceX ürünleri, belki daha fazlası.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar