Muhabbit

BLOCKCHAIN

Emin Gün Sirer, CFTC’nin Teknik Danışma Kuruluna Atandı!

Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer CFTC’nin teknik danışma kuruluna atandı!

Clock
Paylaş
Emin Gün Sirer, CFTC’nin Teknik Danışma Kuruluna Atandı!

Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer CFTC’nin teknik danışma kuruluna atandı. ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu’nun (CFTC) Teknoloji Danışma Komitesi’ne katılanlar arasında Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer’in yanında Circle başkan yardımcısı Corey Then, FireBlocks kurucu ortağı Michael Shaulov, Inca Digital CEO’su Adam Zarazinski ve Trail of Bits’in kurucu ortağı Dan Guid yer alıyor.

Eski Beyaz Saray yetkilisi Carole House ise komite başkanı olarak görev alacak. Blockchain firması TRM Labs’ın hukuk ve devlet işleri başkanı Ari Redboard ise başkan yardımcısı olarak görev yapacak.

Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer:” Elimden Gelen Her Şeyi Yapacağım”

emin gun sirer - Emin Gün Sirer, CFTC’nin Teknik Danışma Kuruluna Atandı!

Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“CFTC’nin Teknik Danışma Kuruluna atandığım için heyecanlıyım. Alanı ileriye taşımak, düzenleyicileri kriptodaki son gelişmeler hakkında bilgilendirmek ve blok zincirlerinin faydalarını finansal sistemimize getirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım.”

Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer

Kripto sektörü dışında IBM, Amazon, CME Group ve Cboe Global Markets gibi büyük şirketlerin yöneticileri de komiteye dahil edildi.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar