Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60572.49
5.93%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3277.49
0.86%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.36
-1.99%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $406.1
2.76%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Emre Aydın Sunumuyla Kriptalk Show BtcTurk’ün Youtube Kanalında!

Son dönemlerde yaptığı yatırımlar ile adından söz ettiren BtcTurk, farklı kitlelere hitap etmeye devam ediyor.

Clock
Paylaş
Emre Aydın Sunumuyla Kriptalk Show BtcTurk’ün Youtube Kanalında!

27 Haziran tarihinde BtcTurk YouTube sayfasında başlayan ve sunuculuğunu ünlü pop sanatçısı Emre Aydın’ın yaptığı Kriptalk Show programı yayın hayatına başladı.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsası BtcTurk, son dönemlerde yapmış olduğu etkinlikler ve organizasyonlar ile farklı kitlelere hitap etmeye devam ediyor. Bunlar arasında sosyal medya etkinlikleri, spor alanında yapılan sponsorluklar, çevrim içi düzenlenen bilgilendirici programlar yer alıyor.

Binance BannerBinance Banner

Dünya genelinde yer alan kripto para borsaları arasında kendisine yer bulan BtcTurk, yatırımcılar karşısında oluşturduğu güven ile büyümeye devam ediyor.

BtcTurk tarafından yakın zaman içerisinde gerçekleştirilen faaliyetler;

Türkiye Kadın ve Erkek Voleybol Millî Takımlarının Ana Sponsorluğu

Türkiye’de Bitcoin alım satım işlemlerinde güvenilir adreslerinden biri olan ve yaklaşık 3,6 milyonun üzerinde kullanıcı sayısına sahip olan BtcTurk, Türkiye Voleybol Federasyonu ile Kadın ve Erkek Millî Takımları için 2 yıl sürecek olan ‘Ana Sponsorluk’ anlaşması gerçekleştirdi.

Yeni sponsorluk anlaşması ile ilgili açıklama yapan BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, şu ifadelere yer verdi:

“Kadın ve Erkek Millî Takımlarımızın sponsorluğu için Türkiye Voleybol Federasyonu ile 2 yıl sürecek olan anlaşma için mutluluk içerisindeyiz. Türkiye’nin geleceği olarak gördüğümüz gençlerimize, ülkemize sağladığı kayda değer katkılar sebebiyle spor alanına büyük önem atfediyoruz.”

Bunun yanında millî futbolcumuz Cengiz Ünder ile de iş ortaklığı anlaşması gerçekleştiren borsa, 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek 21 millî sporcuya toplamda 2,1 milyon TL maddi destekte bulundu. 

Emre Aydın İle Kriptalk Show

Haziran ayının 27’sinde BtcTurk YouTube sayfasında başlayan ve ünlü pop sanatçısı Emre Aydın’ın sunuculuğunu üstlendiği Kriptalk Show programı yayın hayatına başladı. Kripto para piyasası hakkında yaptığı paylaşımlar ile müzikte olduğu kadar bu alanda da bilgi sahibi olduğu bilinen sanatçı şimdi de sunuculuk ile hayranlarının karşısına çıktı.

Bitcoin, canlı performans, sohbet ve eğlence içerikleri ile yatırımcıların karşısına çıkan program oldukça ilgi topladı. Her hafta farklı bir konuğun yer alacağı Emre Aydın ile Kriptalk Show’un ilk bölümünde Uzman Psikolog Gökhan Çınar yer aldı.

Sekizinci Yıla Özel 210.000 TL Ödüllü Yarışma

BtcTurk 8. yaşına özel olarak başlattığı yeni yarışma ile sosyal medya Twitter üzerinden yeni bir yarışma başlattı. 8 sorudan oluşacak ve toplamda 210.000 TL ödülün dağıtılacağı yarışma 1 Temmuz tarihinde gerçekleştirildi. BtcTurk Twitter hesabından sorulacak sorulara doğru yanıt veren ilk 5 kullanıcının faydalanacağı para ödülü yarışmaya kullanıcılar yoğun ilgi gösterdi.

BtcTurk, Ödenmiş Sermayesini 100 milyon TL’ye Yükseltti

BtcTurk, hem Global pazarda hem de Türkiye’de kripto para sektörüne yaptığı yatırımlar ile güven duyulan borsa yaptığı bir açıklama ile sermaye artırımı kararı aldığını duyurdu. Yeni aldığı bu karar ile BtcTurk 19 milyon olan ödenmiş sermayesini 5 kattan fazla artırarak 100 milyon TL’ye yükseltti.

Sektöre yaptıkları yatırımlarda uluslararası standartları yakaladıklarını belirten BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, borsanın sermaye artırımı sonrasında yaptığı açıklama ile şu ifadelere yer verdi:

“BtcTurk olarak; 7 kıtadaki 3,6 milyonu aşan kullanıcılarımızın varlıklarının ve verilerinin güvenliğine hassasiyetle yaklaşıyoruz. Türkiye’nin geleceğine, dijital ekonomisine, dinamizmine olan inancımız doğrultusunda genel kurulumuzun aldığı karar ile ödenmiş sermayemizi 19 milyon TL’den 100 milyon TL’ye yükselttik. Yatırımlarımızı sürdürerek tüm paydaşlarımıza güven vermeye devam edeceğiz.”

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar