Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59990.21
2.22%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3187.23
0.87%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.73
-0.73%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.4
1.28%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Enno Wallet Kullanıcıları Artık İşlem Ücretlerini ENNO Cash ile Ödeyecek

Enno Wallet kullanıcıları işlem ücretlerini ENNO Cash ile ödeyebilecekleri yeni bir döneme giriş yapıyor.

Clock
Paylaş
Enno Wallet Kullanıcıları Artık İşlem Ücretlerini ENNO Cash ile Ödeyecek

Enno Wallet kullanıcıları işlem ücretlerini ENNO Cash ile ödeyebilecekleri yeni bir döneme giriş yapıyor.

İlginizi çekebilir: Coin Burn Nedir Ve Neden Yapılır?

Bu yeni düzene göre akıllı sözleşme işlemleri 0.2 ENNO, başka cüzdan ve platformlara dijital varlık transferi işlemleri ise 0.04 ENNO’ya mal olacak. Platform, işlem ücretlerinin WAVES coin’deki dalgalanmalara bağlı olarak değişebileceğinin de altını çiziyor.

728×90 muhabbit - Enno Wallet Kullanıcıları Artık İşlem Ücretlerini ENNO Cash ile Ödeyecek300x250 muhabbit - Enno Wallet Kullanıcıları Artık İşlem Ücretlerini ENNO Cash ile Ödeyecek

Her ne kadar ENNO Cash WAVES token’a endeksli olsa da, işlem ücretlerini WAVES ile ödemek artık mümkün değil. Ancak kullanıcılar WAVES coin’lerini ENNO satın almak için kullanabilecek.

$ENNO olarak da bilinen ENNO Cash Enno Wallet’ın yönetişim token’ına verilen isim. Platformun kullanıcıları WAVES, USDN, USDT, USDC, EURN, Ethereum, ve Bitcoin ile ENNO Cash satın alabiliyor. İşlemleri gerçekleştirmek için en elverişli medyum olarak ise Enno Wallet tavsiye ediliyor. Enno Cash aynı zamanda Gate.io, Waves.Exchange, Swop.fi gibi borsalardan da satın alınabiliyor.

Enno Wallet - Enno Wallet Kullanıcıları Artık İşlem Ücretlerini ENNO Cash ile Ödeyecek
Enno Wallet

Enno Wallet’ın ENNO Cash Arzı Token Yakma İşlemiyle Azaltılacak

ENNO Cash belirli rakamda token’ı tamamen sirkülasyondan kaldırma işlemi olan token yakmada da kullanılabilecek. Token yakma genellikle bir projedeki toplam token arzını azaltmak için gerçekleştiriliyor. İşlem token’ların “yakma” adresine, yani bir daha geri alınamayacakları bir cüzdana gönderilmesiyle gerçekleştiriliyor.

ENNO, ücretlerden toplanan ENNO miktarını iki katına çıkarttıktan sonra yakma işlemini gerçekleştirmeyi, böylece tek işlemde çifte yakım yapmayı planlıyor. Böylece, ENNO Cash arzının azalması ve token’ın fiyatının artması hedefleniyor.

Kullanıcılar yakılan ENNO Cash miktarını her hafta platformun sosyal medya hesaplarından ve Enno Wallet web sitesinden takip edebilecek.

Muhabbit DeFi Market Cap için: DeFi Market Cap

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar