Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51691.11
1.10%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3059.59
3.44%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.18
2.28%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $384.8
1.29%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

“Erişilemiyor Değiliz, Sadece Gldx Token Alım Satımı Kapalı!”

Goldexco.in borsası sistemlerinin erişilebilir olduğunu, sadece Gldx token alım satım sayfasının kapalı olduğunu açıkladı.

Clock
Paylaş
“Erişilemiyor Değiliz, Sadece Gldx Token Alım Satımı Kapalı!”

Türkiye merkezli kripto para borsaları, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın kripto varlıkların direkt ödemelerde kullanımını yasakladığı yönetmelik sonrası çeşitli “sorunlar” yaşıyor.

Thodex olayının ardından bir başka Türkiye merkezli diğerlerine nazaran çok daha küçük hacimli bir kripto para borsası olan Vebitcoin de kapanmıştı. Geçtiğimiz günlerde sıkıntı yaşayan ve bunu açıklayan son borsa da Goldexco.in oldu.

Bitcoin borsası olarak tanınan Goldexco.in bir borsa token’ı çıkarmayı planlıyordu. Bir süredir “9 Milyon dolarlık karşılıklı işlem hacmiyle kısa zamanda 88x kadar yükselebilme şansı var ”diyerek tanıtımlarını yaptıkları borsa token’ları Gldx Token’ın ön satışını birkaç gün önce gerçekleştirmişlerdi.

Dün akşam (23 Nisan 2021) saat 19:20’de de Gldx Token tahtasının açılacağını ve alım satımının başlayacağını duyurmuşlardı. Ancak tahta alım satıma açıldığında kullanıcılardan şikayetler gelmeye başladı. Goldexco.in’in “sistemsel problemler” olarak adlandırdığı sorunlar nedeniyle kullanıcılar ellerindeki Gldx token’ları satamadılar.

Bugün (24.04.2021) kripto para borsası Goldexco.in’den bir açıklama yapıldı. Açıklamada yaşanan sorunlar nedeniyle gece boyu inceleme yapıldığı ve bazı mükerrer işlemlerin tespit edildiği yer almakta. Bununla birlikte Gldx token alım satımlarının durdurulduğu, 23 Nisan saat 19:20 itibarıyla Gldx Token ile yapılan tüm işlemlerin geri çevrileceği ifade edilmekte.

Binance BannerBinance Banner

Goldexco.in açıklaması

Ayrıca bu Gldx token alım satımlarının durdurulduğu açıklamasından sonra medyada çıkan Erişilemiyor” haberlerinin gerçeği yansıtmadığına dair bir açıklama da yapıldı. Ancak kamuoyundaki “Thodex, Vebitcoin derken Goldexco.in de kapatıldı!” tarzındaki algı şu an için değişmedi. İlerleyen günlerde değişip değişmediğini birlikte göreceğiz. Ancak çeşitli mecralardan duyduğu Gldx token’ın 88x yapması umuduyla borsaya giren kullanıcılar, Türkiye gündemiyle yeşeren güvensizlik nedeniyle bir an önce borsada kalan paralarını geri çekmek istiyor.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar