Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68517.83
-0.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3899.2
4.06%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.78
-2.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.1
-0.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Eski Atari Yöneticisi NFT Gaming Boom’a Katıldı!

Eski Atari başkanı, artık 8Hours Foundation’un bir parçası!

Clock
Paylaş
Eski Atari Yöneticisi NFT Gaming Boom’a Katıldı!

NFT oyun ekosistemi sağlayıcısı 8Hours Foundation, gelişen NFT oyun sektörüne girişinin bir parçası olarak, Michael Katz’ı danışma kurulu üyesi olarak atadı.

728×90 muhabbit - Eski Atari Yöneticisi NFT Gaming Boom'a Katıldı!300x250 muhabbit - Eski Atari Yöneticisi NFT Gaming Boom'a Katıldı!

Katz, büyük oyun şirketlerinde üst düzey roller de dahil olmak üzere video oyun sektöründe 25 yıllık bir görev süresine sahiptir. Katz, Atari Video Oyun Bölümünün eski başkanlığını ve SEGA U.S.’in Başkanlığını ve Mattel’in pazarlama direktörlüğünü yapmış bir isim.

8Hours Foundation, VIMWorld markası altında piyasaya sürülen yepyeni ürünlerinin benimsenmesini, Katz’ın yönetim kuruluna katılması ile birlikte güçlendirmeyi umut ediyor.

VIMWorld, oyun girişimcilerinin ve kullanıcıların arasında farklı bağlantılar aracılığı ile değer depolamasına ve oluşturmasına olanak sağlar. Ayrıca VIMWorld, bir kimlik doğrulama sistemi saplayan, değiştirilemez bir token ekosistemi olarak çalışmakta.

8Hours Foundation’un danışma kurulu, Call of Duty, Gitar Hero ve Tetris gibi yaygın oyun serilerinin eski yöneticilerini içinde barındırmakta.

Vakıftan bir temsilci, Katz’ın kendi danışma ekibine katılımı hakkında şu yorumu yaptı:

Michael Katz’ın sektördeki ağırlığı gerçekten benzersiz. Kendisi, oyun tarihindeki en önemli ürün lansmanlarının bir parçasıydı. Atari, SEGA ve Mattel’in başındaki kapsamlı deneyimi ile, büyük oyun şirketlerini yeni zirvelere ve ürün alanlarına yönlendirmiş olan Katz’ın danışmanlığının gelecekteki başarımız için vazgeçilmez olacağına eminiz.

Ayrıca, geçtiğimiz günlerde BBC Studios, popüler TV dizisi Doctor Who için dijital bir ticaret oyunu geliştirmek üzere Reality Gaming Group ile ortaklık kurdu. Bu ortaklığın neticesinde BBC Studios resmen blockchain oyun alanına girmiş bulunmakta.

Bu durumun önemi ise, İngiliz kamu yayıncısının fikri mülkiyetlerini pazarlamak için blockchain teknolojisini ilk kez kullanmış olması.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar