Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67010.01
0.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3491.89
-0.38%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.28
10.10%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.1
0.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Yayın Yasağı Kararını Kabul Etti!

Sam Bank Fried davasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Sam Bankman-Fried’in hukuk ekibi, ceza davasını etkileyebilecek açıklamalar yapılmasını engelleyen yayın yasağı kararını kabul etti

Clock
Paylaş
Eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Yayın Yasağı Kararını Kabul Etti!

Sam Bank Fried davasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Sam Bankman-Fried’in hukuk ekibi, ceza davasını etkileyebilecek açıklamalar yapılmasını engelleyen yayın yasağı kararını kabul etti. Bu karar ile birlikte 3. kişilerin, davaya müdahale edebilecek yorumlar yapmasının önüne geçilmiş olacak. Eski FTX CEO’su bu karara FTX’in yeni CEO’su John Ray ve onun gibi potansiyel tanıkların da dahil edilmesini talep ediyor.

728×90 muhabbit - Eski FTX CEO'su Sam Bankman-Fried, Yayın Yasağı Kararını Kabul Etti!300x250 muhabbit - Eski FTX CEO'su Sam Bankman-Fried, Yayın Yasağı Kararını Kabul Etti!
Sam fried bankman Muhabbit - Eski FTX CEO'su Sam Bankman-Fried, Yayın Yasağı Kararını Kabul Etti!

Eski FTX CEO’su Sam Bankman Fried kamuoyuna yaptığı açıklamalarda, eski iş ortağı ve tanık Caroline Ellison‘ı itibarsızlaştırmaya yönelik ifadelerde bulunuyordu. Bu karar neticesinde Bankman-Fried, kamuoyu önünde tarafları itibarsızlaştıracak yorumlar yapamayacak.

SBF hukuk ekibi, tazminatı kabul ederken, ceza davasına dahil olabilecek tüm taraflara ve tanıklara aynı susturma emrinin uygulanması konusunda da oldukça kararlı. Hukuk ekibi konuyla ilişkili olarak yaptıkları açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“Bu kararın Bay Bankman-Fried için değil, aynı zamanda tüm taraf ve tanıklar için de geçerli olmasını saygıyla talep ediyoruz.”

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar