Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66485.67
3.86%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3482.34
2.33%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.06
4.51%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.2
3.56%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Eski FTX Geliştiricisi, Alameda Research’ün FTX Müşteri Mevduatlarını Kullandığını İfşa Etti

Eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’in duruşmasının üçüncü gününde önemli bir ifşaat geldi.

Clock
Paylaş
Eski FTX Geliştiricisi, Alameda Research’ün FTX Müşteri Mevduatlarını Kullandığını İfşa Etti

Eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’in duruşmasının üçüncü gününde önemli bir ifşaat geldi.

Sam Bankman-Fried’in son duruşmasında eski bir FTX geliştiricisi olan Adam Yedidia, dikkat çekici bir açıklamada bulundu. Yedidia, FTX’in kardeş şirketi Alameda Research’ün alacaklılarına geri ödeme yapmak için FTX müşteri mevduatlarını kullandığını öğrendikten sonra FTX’ten ayrıldığını açıkladı.

728×90 muhabbit - Eski FTX Geliştiricisi, Alameda Research'ün FTX Müşteri Mevduatlarını Kullandığını İfşa Etti300x250 muhabbit - Eski FTX Geliştiricisi, Alameda Research'ün FTX Müşteri Mevduatlarını Kullandığını İfşa Etti

Adam Yedidia duruşmadaki ifadesinde, muhasebe yazılımındaki bir hatayı düzelttiği esnada bu durumu farkettiğini söyledi. Yazılım hatası, Alameda Research’ün FTX müşterilerine olan borcunu yanlışlıkla 8 milyar dolar daha fazla gösteriyordu. Muhasebe hatasını 2022’nin haziran ayında düzelten Adam Yedidia, ”Alameda’nın FTX müşterilerine 8 milyar dolar borcu olması gerekirken, hatadan dolayı 16 milyar dolarlık bir borç görünüyordu.” dedi.

Bu hatanın düzeltilmesi sırasında, Sam Bankman-Fried’in eski yöneticileri Nishad Singh, Gary Wang ve Caroline Ellison ile bir tenis kortunda gerçekleşen önemli bir konuşma gündeme geldi. Bu üç kişinin ilerleyen günlerde duruşmada ifade vermeleri bekleniyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar