Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69968
-2.00%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3780.13
2.60%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.98
2.22%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $619
3.41%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Eski JPMorgan Varlık Yönetimi Satış Müdürü Samir Shah, Pantera Capital’e COO Olarak Katıldı

JPMorgan Varlık Yönetimi Satış Müdürünü Pantera Capital’e kaptırdı!

Clock
Paylaş
Eski JPMorgan Varlık Yönetimi Satış Müdürü Samir Shah, Pantera Capital’e COO Olarak Katıldı

JPMorgan’ın eski Varlık Yönetimi Satış Müdürü Samir Shah, 12 yıllık işinden kripto para yatırım şirketi Pantera Capital’de Operasyon Yöneticisi olmak için ayrıldı.

Shah, iş değişikliğini LinkedIn aracılığıyla paylaştı. Paylaşımında “JPMorgan ile 12 fantastik yıl” olduğunu vurgulayan Shah, şunları yazdı:

728×90 muhabbit - Eski JPMorgan Varlık Yönetimi Satış Müdürü Samir Shah, Pantera Capital'e COO Olarak Katıldı300x250 muhabbit - Eski JPMorgan Varlık Yönetimi Satış Müdürü Samir Shah, Pantera Capital'e COO Olarak Katıldı

“Bir sonraki adım olarak Pantera Capital’e COO olarak katıldığımı paylaşmaktan heyecanlıyım. Pantera blok zinciri sektörüne öncülük eden yatırım şirketlerinden bir tanesi. Ben de Dan Morehead, Joey Krug ve diğer Pantera takımı ile beraber çalışarak bu organizasyonu daha yükseklere çıkaracağımızdan dolayı heyecanlıyım.”

Shah, Goldman Sachs’ta analist olarak başladığı çalışma hayatını kripto paraya doğru yönetti. Bu olay, büyük bankalardaki çalışanların kripto paraya ilk geçişi değil. 2022 Mayıs ayında yine JPMorgan’da uzun süredir çalışan Christine Moy, özel sermaye şirketi Apollo Global Management’da dijital varlıkların başına geçmek üzere bankadan ayrılmıştı.

JPMorgan, Bitcoin’in olması gereken değeri açıkladı!

Banka 25.05.2022 Çarşamba günü müşterileri için yapmış olduğu bu açıklamada Bitcoin fiyatının o anki değerinden %28 daha fazla olması gerektiği yani 38.000 dolar civarında olması gerektiğini belirtmişti.

Açıklamada ayrıca kripto paraların riskten korunma fonları gibi banka için tercih edilen bir “alternatif varlık” olarak gayrimenkulü aştığı belirtilmişti:

“Şimdiye kadar, Terra’nın çöküşünden beri VC (Risk Sermayesi) fonlarının azaldığına dair çok az kanıt bulunuyor. 25 milyar dolarlık VC fonunun yaklaşık 4 milyar doları Terra çöküşünden sonra geldi. En iyi tahminimiz, VC finansmanının devam edeceği ve 2018/2019’a benzer uzun bir kışın önleneceği yönünde.”

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar