Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62046.29
0.92%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3427.59
1.61%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $43.4
0.44%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $410.4
0.91%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Ethereum, 2.0 ile Birlikte Uçuşa Mı Geçecek

Clock
Paylaş
Ethereum, 2.0 ile Birlikte Uçuşa Mı Geçecek
Son zamanlarda Ethereum 2.0 ile ilgili sıkça haberler duyuyoruz. Kripto paran 2.0 ile beraber daha iyi yerlere geleceği düşünülüyor. Hatta 2.0 ile gelecek güncelleme birçok olaya gebe olabilir. Güncelleme sonrasında büyük ve devasa bir boğa sezonu bekleniyor. Sadece boğa sezonu etkilenmeyecek, aynı zamanda finans dünyasında da büyük değişliklerin meydana geleceği söyleniyor.
ETH 2.0’ın birkaç ay içinde başlaması bekleniyor. Adam Cochran paylaştığı bir yazı da ‘’kripto para birimi en büyük ekonomi gelişmelerinden ve devriminden biri olabilir.’’ açıklamasını yaptı. Bu söylentiler sonrasında en çok merak eden konu ise, ETH’nin fiyatının ne olacağı? Kimi uzman ve analistler 2.0 ile birlikte Ethereum fiyatında büyük bir artış olacağı düşüncesi hakim.

Ethereum 2.0 İçin Balinalar Harekette

Ethereum 2.0 için balinalar toplanıyor. Balinalara göre ETH 2.0 büyük bir boğa piyasasını tetikleyecek. Buna bağlı olarak kripto para birimi son 1 senede iyi yönde hareketlendi. Zaman zaman kripto para rekor seviyelere kadar geldi. Kripto para biriminde bir ay içinde yüzde 25 artış gözlemlendi. Ancak asıl artışın ne zaman olacağı merak konusu. Projenin kurucusu olan Vitalik Buterin ise, aceleci davranıldığını düşünüyor. 2.0 teknolojisi bu sene başlasa da etkisini göstermesinin zaman alacağını belirtti.

Akıllı Sözleşmeler Yüzde 75 Arttı

Kripto para birimi Mart ayında akıllı sözleşme sayısında büyük artış yaşadı. Yüzde 75 civarında bir artış gösteren Ethereum, en yüksek seviyesine ulaştı. Kripto para Mart ayında sadece 2 milyona ulaşmayı başardı. Ancak akıllı sözleşme sayısında artış yaşansa da işlem hacimlerinde belirgin bir artış gözlemlenemedi.
Akıllı sözleşme en son 2018 yılında 1,5 milyonu görmüştü. Daha sonrasında bu sayı 1 sene içinde 670 bine kadar gerilemişti. Aynı sene içerisinde Blockstream CSO’su Samson, ‘’ETH teknolojik çıkmaz sokak gibidir.’’ açıklamasını yaptı.

ETH Borsada 189 Dolardan İşlem Görüyor

ETH 2.0 beklentisi sürerken, borsada olumlu grafik çizmeye devam ediyor. Son günlerde kripto paraların dirençli grafik çizmesi Ethereum’a da yansıdı. Piyasanın ikinci en güçlü coini olarak bilinen ETH, yerini sağlam tutuyor. Ancak yatırımcıların beklentisini tam olarak karşılamıyor.

Binance BannerBinance Banner

Grafiğin geneline baktığımızda 180 ile 190 dolar arasında bir dirence sahip. Yatırımcıların şimdi beklediği direnç seviyesi ise 200 dolar.
Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar