Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66594
3.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3494.62
1.84%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.24
3.44%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.7
3.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ethereum ETF’leri ne zaman ticarete açılacak?

Clock
Paylaş
Ethereum ETF’leri ne zaman ticarete açılacak?

Bitcoin ETF onayından sonra ETF ürünlerinin ticarete açılması çok hızlı olmuştu. Ancak Ethereum ETF’lerinin ticareti için yatırımcıların haftalarca belki de aylarca bekleme ihtimali var.

Yatırımcılar, Ethereum ETF’lerinin girişi öncesinde piyasanın ivme kazanabileceğini düşünüyorlar. SEC, 19b-4 formlarını onaylamış olmasına rağmen Ethereum ETF’lerinin ticarete başlamadan önce S-1 kayıt beyanlarının yürürlüğe girmesini bekliyor.

728×90 muhabbit - Ethereum ETF'leri ne zaman ticarete açılacak?300x250 muhabbit - Ethereum ETF'leri ne zaman ticarete açılacak?

Gecikmenin Potansiyel Olumlu Etkileri

Aslında bu gecikme yatırımcılara Ethereum ETF‘lerine potansiyel girişler öncesinde hazırlanma ve değerlendirme yapma fırsatı yaratıyor. Bu konuda bazı analistlerin görüşleri şu şekilde:

  • Split Capital kurucu ortağı Zaheer Ebtikar, gecikmenin piyasada ani fiyat hareketlerini önleyebileceğini belirtiyor.
  • eToro analisti Simon Peters, S-1 kayıt beyanlarının onaylanması beklentisiyle daha çok Ethereum (ETH) satın alınabileceğini vurguluyor.
  • GSR Araştırma Analisti Brian Rudick, gecikmenin ürünlere erken girişi teşvik edebileceğini ve ETH’nin fiyatına yardımcı olabileceğini söylüyor.

EThereum ETF ticaretin başlama zamanı ile ilgili olarak S-1 kayıt beyanlarının ne zaman yürürlüğe gireceği belirsiz olsa da, JPMorgan analistleri ticaretin kasım ayından çok önce başlamasını bekliyor. The Block

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar