Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63806.22
3.36%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3490.9
2.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.69
-1.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.9
1.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ethereum ETH Fiyat Analizi 09.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz. Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ethereum ETH Fiyat Analizi 09.06.2021

Merhabalar ben Draco. Fiyat analizi yazı dizimde bugün inceleyeceğimiz coin Ethereum. Ethereum şu an 2500 dolar bandında işlem görmekte. Ethereum için piyasanın beklentisi büyüktü ve bizim de yakından takip ettiğimiz coinlerden biriydi. Ancak o istediğimiz büyük yükseliş hareketi gelmeden tekrar bir düşüş dalgasıyla karşılaştık.

Binance BannerBinance Banner

Ethereum’da uzun süredir takip ettiğimiz grafiği son hareketler ışığında güncelledim. Şimdi grafiğe geçip bize neler gösterdiğine bakalım.

Ethereum Yorum

Ethereum ETH fiyat grafiği 09.06.2021. 2 saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir

Grafikteki yeşil alanlar Ethereum için takip ettiğim destek ve dirençleri belirtmektedir. Dediğim gibi önceden takip ettiğim ETH grafiğini güncelledim. Destek ve dirençlerde de bazı değişiklikler yaptım ve bir müddet bu şekilde kullanmaya devam edeceğim.

Grafikte bir de düşen trend görmektesiniz. Bu trendi bir nevi yükseliş ile ETH arasındaki duvar olarak görmekteyim. Bu trend kırılmadan grafiğe tekrar olumlu bakmam biraz zor (şu an bu konuda nötrüm). Nispeten uzun vadeli Ethereum alımı yapmak için bu trendin kırılımını bekleyeceğim.

ETH için söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Bazen işlem açmamak da bir kazançtır. Grafikte yeni bir formasyon veya daha net yön tayin edebileceğimiz bir yapı oluşursa sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Gelişmeleri hem buradan hem de twitter hesabımdan paylaşmaya devam edeceğim takipte kalınız.

Daha fazla Ethereum analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar