Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63372
2.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3476.47
1.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.87
-2.12%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $415.1
1.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ethereum ETH Fiyat Analizi 14.07.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz. Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ethereum ETH Fiyat Analizi 14.07.2022

Herkese iyi akşamlar, bayram dolayısıyla bir süredir fiyat analizi yazısı hazırlayamıyordum. Bu akşmaki yazımda Ethereum (ETH) fiyat grafiğini inceleyeceğiz. Lafı fazla uzatmadan analiz kısmımıza geçelim

ETH Fiyat 14 Temmuz 2022

Dün öğlen saatlerinde Ethereum fiyatı neredeyse 1.000 dolara kadar geriledi. Ancak bu hareket mum fitili olarak kaldı. Yazıyı hazırladığım sırada 1.170 dolar bölgesinden işlem görüyor.

Binance BannerBinance Banner

ETH Grafik 14 Temmuz 2022

Ethereum ETH fiyat grafiği 14.07.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir.

Binance borsasında listeli Ethereum/Tether (ETH/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik 4 saatlik zaman diliminde ve TradingView’den temin edilmiştir.

ETH Analiz 14 Temmuz 2022

Grafikteki yeşil bölgeler, Ethereum grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Özellikle grafiğin en üstünde bulunan 1.700 dolar bölgesini her yazıda sık sık konuştuğumuz için bugün ona değinmeyeceğim.

Bu akşam bizim için iki bölge oldukça önemli. Bunlardan ilki 1.010 dolar bölgesindeki destek, diğeri ise 1.260 dolar bölgesindeki direnç. Şimdi bunlar üzerinde biraz konuşalım. Fiyat bir süredir bu bölgeler içerisinde hareket etmekte. Orta vadedeki fiyat yönü için bu bölgeleri takip etmeye devam ediyorum. Ancak henüz bir kırılım gelmiş değil. Kırılım gelmediği için şu an için orta ve uzun vadede bir yön söylemek pek mümkün değil. Umarım kırılan yer 1.260 dolar bölgesindeki direnç olur. Kırılım gelmedikçe Ethereum için kısa vadeli işlemlere devam edeceğim. Kırılım geldiğinde de yeni bir analiz yazısıyla da sizlerle son durumu paylaşacağım.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla Ethereum analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ETH/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar