Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61179.26
-0.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3324.9
-0.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.22
0.93%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.5
-3.65%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ethereum ETH Fiyat Analizi 05.10.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz. Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ethereum ETH Fiyat Analizi 05.10.2021

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Ethereum’u inceleyeceğim. Ethereum fiyat analizi oldukça fazla istek almakta. Ethereum grafiğimizde yaşanan gelişmeler nedeniyle grafiğimizi güncelleyeceğiz ve olası hareketleri değerlendireceğiz. Sizleri fazla bekletmeden fiyat analizimize geçelim.

Binance BannerBinance Banner

ETH Fiyat 5 Ekim 2021

Ethereum Ekim ayı mum açılışı 3000 dolar seviyesinde oldu. 5 günde %16 oranında değer kazanarak 3488 dolar seviyesine kadar yükseldi. ETH şu an 3451 dolar seviyesinde işlem görmekte.

ETH Grafik 5 Ekim 2021

Ethereum ETH fiyat grafiği 05.10.2021. 4 saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir.

Tradingview aracılığıyla hazırlanan grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Binance borsasının ETH/USDT paritesi kullanılarak hazırlanan grafiğimiz üzerinde bulunan kırmızı dikey çizgi, 29 Eylül tarihli son fiyat analizimizi belirtmektedir. Beyaz ok işaretleri ise 3100 dolar bölgesinden alınan tepkileri belirtmektedir.

ETH Analiz 5 Ekim 2021

Mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerimizi belirtmektedir. 29 Eylül tarihli ETH fiyat analizinde 2900 ve 3100 dolar seviyelerinde bulunan direnç bölgelerinin kilit noktalar olduğunu belirtmiştim. Bu bölgelerin kırılmasıyla birlikte ivmeli bir şekilde değer kazanmaya başladı. 29 Eylül tarihli Ethereum fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Ethereum şu an 3500 dolar direnç bölgesine oldukça yakın bir seviyede. Bu nedenle pozisyonlarda daha dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum.

ETH Yorum 5 Ekim 2021

3500 dolar seviyesi aynı zamanda psikolojik bir direnç olması nedeniyle oldukça önemli bir bölge. Bu bölgenin tek seferde geçilemeyeceğini biliyoruz. Birkaç denemenin ardından direnç bölgesinin zayıflayacağını düşünebiliriz. Bu bölgede oluşturulacak strateji direnç bölgesinin üzerine ve destek bölgelerine alarm kurmak olacaktır. 3100 dolar destek bölgesine gelmesi durumunda destek altında zarar kesilecek şekilde alım fırsatı verebilir. Diğer yandan 3500 dolar direnç bölgesine geçilmesiyle ivmeli yükselişinin devam edeceğini düşünmekteyim .

ETH grafiğimiz için teknik incelemem bu şekildeydi. İlerleyen günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla Ethereum analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar