Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63432
5.72%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3061.19
3.93%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.64
6.36%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $548.1
5.79%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Ethereum

Joe Lubin: Kripto Paralar Ukrayna’nın Rusya’ya Karşı En Büyük Silahı

Lubin’e göre Ukrayna’ya yapılan milyonlarca dolar değerindeki kripto para yardımları kripto paraların artık ana akımda sabit bir yer edindiğine işaret ediyor.

Clock
Paylaş
Joe Lubin: Kripto Paralar Ukrayna’nın Rusya’ya Karşı En Büyük Silahı

ConsenSys’in kurucusu ve Ethereum kurucu ortağı Joe Lubin, kripto paraların Ukrayna’nın Rusya’ya karşı yürüttüğü savaşta etkili bir silah olduklarını kanıtladıklarını dile getirdi.

İlginizi çekebilir: Ethereum Nedir?

728×90 muhabbit - Joe Lubin: Kripto Paralar Ukrayna'nın Rusya'ya Karşı En Büyük Silahı300x250 muhabbit - Joe Lubin: Kripto Paralar Ukrayna'nın Rusya'ya Karşı En Büyük Silahı

Joe Lubin’e göre Doğu Avrupa’da yaşanan gelişmeler kripto paraların global piyasalara istikrarlı bir şekilde giriş sürecinin artık geri dönülmez bir noktaya geldiğinin önemli bir göstergesi.

Kanada kökenli Amerikalı girişimci Ukrayna’ya yapılan, değeri 60 milyon doları aşan kripto para bağışının sektör için bir dönüm noktası olduğunu belirtti.

Bu yatırımlar kripto paraların artın ana akımda bir yeri olduğunu gösteriyor. Artık sıra milli güvenlik meselelerine geldi. Bu süreç çok şiddetli olacak çünkü teknolojimizin çok güçlü ve durdurulamaz olduğu açık.

Joe Lubin 901x600 - Joe Lubin: Kripto Paralar Ukrayna'nın Rusya'ya Karşı En Büyük Silahı
Ethereum Kurucusu Joe Lubin

Joe Lubin’e Göre Kripto Paralar Ulus Devletler İçin Kaçırılamayacak Bir Fırsat

Joe Lubin kripto paraların pek çok ulus devlet tarafından aktif olarak kullanılacağını öngördüğünün de altını çizdi. Lubin’e göre bu her ulus devletin konuya dair kendi yasal çerçevesini kurması  ve diğer devletlerden bağımsız olarak hareket etmesi gerektiği anlamına geliyor.

Lubin aynı zamanda global liderlerin kripto para dünyasına katılmakta geç kaldığını da belirtti. Özellikle Amerikan hükümetini kripto paraları benimsemekte ayak diretmekle suçlayan Ethereum kurucusuna göre Joe Biden’ın 9 Mart 2022 tarihinde imzaladığı kripto paralara dair kararname en basit tabirle “gülünç” ve oldukça geç kalınmış bir hamle.

Kripto para sektörüne giriş sürecini silahlanma yarışına benzeten Lubin, şu sözlerle Amerikan hükümetini eleştirdi:

Amerika ve pek çok başka ülke bu güçlü silahı kendi avantajına çevirmeye çalışacak. Kimse silahları sevmez. Ancak herkes en az komşusunun sahip olduğu kadar çok ve güçlü silaha sahip olmak durumundadır.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar