BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Ethereum Madencileri Gelir Rekoru Kırıyor!

Madencilerin Nisan ayı gelirleri 1.59 milyar doları aştı.

Yayın:

-

Ethereum

Piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un madencileri Nisan ayı içinde 1.59 milyar dolardan fazla gelir elde etti.

bybit 300x250 - Ethereum Madencileri Gelir Rekoru Kırıyor!

Nisan ayında elde edilen madencilik gelirleri, Mart ayındaki 1.38 milyar $’lık gelirden % 15 daha fazla oldu. Ağda yapılan işlemlere ait ücretlerin artması ve Ethereum fiyat artışı, madenci gelirlerinin Mart ayında görülen 1.38 milyar dolarlık önceki rekor seviyeyi geçmesinde etkili oldu.

eth1 - Ethereum Madencileri Gelir Rekoru Kırıyor!
Ethereum

Artan madencilik geliri, Ethereum’un, ağdaki yüksek işlem ücretlerinin yanı sıra bu ay tüm zamanların en yüksek fiyatlara ulaşması ile desteklenmiş görünüyor.

Ethereum madencilerinin başarıyla oluşturdukları her yeni blokla Nisan ayındaki madencilik gelirinin 702 milyon dolardan fazlasının ağdaki işlem ücretlerinden geldiği ve bunun toplam gelirin yaklaşık % 44′ünü oluşturduğu belirtiliyor.

Bunun yanında elde edilen ağ verileri, Ethereum‘un Nisan ayında başka bir rekoru daha kırdığını gösteriyor. Ethereum ağında yapılan işlem sayısı, bir aylık dönemde ilk kez 40 milyonu aşmış durumda.

eth2 - Ethereum Madencileri Gelir Rekoru Kırıyor!
İşlem Sayısı

Tarihin en yüksek fiyatını görerek ilk kez 2800 $ seviyesini geçen Ethereum ağının yerel kripto para birimi olan ETH, Tradingview’den aldığımız verilere göre yazım itibari ile 2835 dolardan işlem görüyor.

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler