Muhabbit

ANALİZ

Ethereum Rekora Doymuyor! 4000 $ Geçildi!

Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Clock
Paylaş
Ethereum Rekora Doymuyor! 4000 $ Geçildi!

Ethereum son günlerde yaşadığı yükseliş ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Birkaç gün önce 3000 $‘lık zirveyi geçen, Bitcoin’in ardından ikinci sırada bulunan kripto para birimi ETH, yükselişini sürdürerek 4161 $’lık zirveye ulaşmış durumda. Yaşadığı yükseliş ile birlikte 482 Milyar $’lık piyasa değerine ulaşan kripto para birimi, Bitcoin ile birlikte 1.5 Trilyon $’dan fazla piyasa değerine sahip oldu.

Son 7 gün içinde % 30’un üzerinde bir fiyat artışı yaşayan Ethereum, son 24 saat içinde ise % 5’in üzerinde artış yaşadı.

Gkr8yTSa 1 - Ethereum Rekora Doymuyor! 4000 $ Geçildi!
ETH Fiyat

Ethereum Piyasa Hakimiyeti De Artıyor

Yaşanan son yükseliş ile birlikte Ethereum’un piyasa hakimiyeti de artış gösteriyor. MarketCap verilerine göre Ethereum’un kripto para piyasasındaki hakimiyeti yüzde 20 sınırına yaklaşmış durumda.

percentage of total mark - Ethereum Rekora Doymuyor! 4000 $ Geçildi!
ETH Piyasa Hakimiyeti

Bitcoin tarafında yüzde 44’lük piyasa hakimiyeti sürerken, kripto para piyasasının toplam değeri de 2.5 Trilyon $ seviyesini geride bırakmış durumda.

Son 24 saatte 54 Milyar $’lık piyasa hacmi ile yoğun olarak trade edilen ETH, an itibarıyla 4160 $ seviyelerinden işlem görüyor.

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Daha fazla Ethereum haberi için: Ethereum Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar