Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59996.02
2.47%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3203.14
1.40%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.91
0.54%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $537
0.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Fed Faiz Kararı ve Şubat Ayı Piyasa Beklentim Nedir?

Clock
Paylaş
Fed Faiz Kararı ve Şubat Ayı Piyasa Beklentim Nedir?

Ladies and Centilmenler, İnişli çıkışlı bir haftayı geride bıraksak da genel pnl hep eksi yönlü gibi duruyor. Yüzümüzün güleceği haftalara çok kalmadı. Biraz daha sabıra ihtiyacımız var. Kendinize inanın ve vazgeçmeyin. Tasarruf dönemine devam… ne kadar yatırımımızı artırabilirsek bu dönemde seneye daha güzel kazanç elde etmiş olacağız.

728×90 muhabbit - Fed Faiz Kararı ve Şubat Ayı Piyasa Beklentim Nedir?300x250 muhabbit - Fed Faiz Kararı ve Şubat Ayı Piyasa Beklentim Nedir?

Fed Faiz Kararı Beklentim

Bugün akşam açıklanan Fed faiz kararı, benim de beklentim yönünde sabit bırakıldı. İlk çeyrekte bir faiz indirimi beklemiyorum. An itibarıyla 43500 seviyelerinde olduğumuzu varsayarsak zaten bu sabit bırakmayı fiyatladığımızdan dolayı geri çekilme bekliyorum. Mart ayına kadar Fed kararı olmayacak, bunu unutmamak lazım. 2024 yılında en az 3 faiz indirimi bekliyorum.

Şubat Ayı Piyasa Beklentim Nedir?

Şubat ayında geri çekilmenin derinleşmesini bekliyorum. 35600-30700 hedeflerimde değişiklik yok. Bu süreçte mal toplamaya devam edeceğim. Bugün sepetime Upo ve de.fi coinleri ekledim. Geçtiğimiz günlerde bolca Work-CGPT ve ZKF topladım. 0.35 dolar seviyesinden. Güzel bir geri çekilme yaşanırsa bolca ARB-Sui-OP ve Apt alacağım. Bir miktar Sweat-Magic-Rdnt-Avax-Alpha-ENJ-İD ve yeni çıkan coinler olursa onlardan almayı planlıyorum. Zaten hepsini tweetliyorum. Alım yaptığım sırada alım yerimle beraber yazıyorum. Yani uzun lafın kısası şubat ayı düştükçe mal alma zamanı benim için. Satış yapma düşüncem ya da planım yok. Zaten Nisan ayında beklediğimiz halving haberleri ile 30 gün önce bir hype yaşanacak. Bitcoin Dominance’ının 56.5 seviyelerine kadar ilerlemesini bekliyorum. Bu süreçte Usdt Dominance 8’lere kadar yükselmesini beklerim.

Hayal satın almayın, yatırım yapın!!
Sizleri seviyorum ❤️

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar