Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64312.24
-0.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3504.04
-0.06%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.33
-5.49%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $583.8
-0.49%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Fenerbahçe Token Nedir? Nereden, Ne Zaman Alınır?

Fenerbahçe Token nedir? Nereden alınır? Ne zaman alınır?

Clock
Paylaş
Fenerbahçe Token Nedir? Nereden, Ne Zaman Alınır?

Geçtiğimiz günlerde Türkiye kripto para ekosistemini heyecanlandıran bir gelişme yaşanmıştı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, kulübün yakın zamanda bir token çıkartmayı düşündüğünü açıklamıştı.

Ali Koç’un açıklamasının ardından Fenerbahçe Spor Kulübü, Türkiye merkezli kripto para borsası Paribu ile masaya oturduklarını açıkladı. Kripto para borsası ile anlaşan Fenerbahçe’nin taraftar token’ının da yolda olduğu açıklandı.

728×90 muhabbit - Fenerbahçe Token Nedir? Nereden, Ne Zaman Alınır?300x250 muhabbit - Fenerbahçe Token Nedir? Nereden, Ne Zaman Alınır?

Fenerbahçe Token Nedir?

Fenerbahçe Token, Ethereum Blockchain’i üzerinde yer alan ERC-20 prensibine dayanan bir taraftar token’ıdır. Token’ın arzı Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kuruluş yılına atıfta bulunularak 190700000 yani 190 milyon 700 bin olarak belirlenmiştir. Arzın tamamının bir anda değil 25 yıl içerisinde kontrollü olarak dağıtıma verilmesi planlanıyor.

Fenerbahçe Token Nereden Alınır?

Fenerbahçe Token’ın satışlarının Türkiye merkezli kripto para borsası Paribu üzerinden yapılacağı belirtildi.

Fenerbahçe Token Nasıl Alınır?

Fenerbahçe Token’ın sahibi olmak, yatırım yapmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Paribu kullanıcısı iseniz ön satış başladığında Paribu üzerinden Fenerbahçe Token alımı yapabilirsiniz.

Paribu kullanıcısı değilseniz birkaç adımda önce Paribu kullanıcısı olabilir daha sonra Fenerbahçe Token sahibi olabilirsiniz.

  • Paribu mobil uygulamasını indirin ya da Paribu internet sitesine giriş yapın.
  • “Üye Ol” butonuna tıklayın. Açılan sayfada gerekli bilgileri girerek üyeliğinizi tamamlayın.
  • Cüzdan sekmesine tıklayarak Paribu hesabınıza TL yatırın.
  • Talep sürecinde Paribu mobil uygulamasından ve Paribu internet sitesinden Fenerbahçe Token alım talebinde bulunabilirsiniz.

Fenerbahçe Token Ne Zaman Alınabilecek?

Kripto para borsası Paribu’nun sitesinde yazan bilgiye göre Fenerbahçe Token’ın ön satışı bugün (9 Ağustos 2021) tarihinde başlayacak. Kripto para borsasının sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma göre ön satışın başlama saati Fenerbahçe TV’den izlenebilecek olan basın toplantısında belli olacak.

Fenerbahçe Token Alım Seçenekleri

Fenerbahçe Token iki farklı seçenek ile satışa sunuluyor. Satış fiyatı 15 Türk Lirası olan ilk seçenekte alınan token’lar 15 ay kilitli kalıyor. Satış fiyatı 30 Türk Lirası olan ikinci seçenekte alınan token’lar herhangi bir süre kilit altında kalmıyor.

Her iki seçenekte de token dağıtım tarihi talep toplamanın bitişinin ardından 13 Ağustos 2021 tarihi oluyor.

fenerbahce token muhabbit 664x600 - Fenerbahçe Token Nedir? Nereden, Ne Zaman Alınır?
Fenerbahçe Token alım seçenekleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar