Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66239.83
-1.03%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3502.68
0.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.48
-2.81%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603.8
0.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Fidelity ve Nickel Asset Managment Ortak Oldu!

Fidelity Digital Assets, Nickel’e yeni fonu için saklama hizmeti teklif etmesi üzerine Nickel, Fidelity’nin dijital varlık alanındaki ilk Avrupalı ​​ortağı oluyor.

Clock
Paylaş
Fidelity ve Nickel Asset Managment Ortak Oldu!

İngiltere merkezli yatırım fonu Nickel Asset Management, geleneksel finanstan dijital varlıklardaki fırsatlardan faydalanmaya kadar uzun yıllar deneyim getiren ikinci kripto para birimi teklifi olan, Nickel Digital Gold Kurumsal fonunu resmen başlattı.

Boston merkezli Fidelity Investments’ın kripto para birimi kolu olan Fidelity Digital Assets, Nickel’e yeni fonu için saklama hizmeti teklif etmesi üzerine Nickel, Fidelity’nin dijital varlık alanındaki ilk Avrupalı ​​ortağı oluyor.

2018 yılında 7,8 trilyon dolarlık yatırım yönetimi devi Fidelity Investments’ın dijital para birimi kolu olarak kurulan Fidelity Digital Assets, dijital varlıklara yatırım yapan Avrupa kurumlarına koruma ve trading uygulama hizmetlerini vermek için 2019 Aralık’ta İngiltere’de bir şube açtı.

728×90 muhabbit - Fidelity ve Nickel Asset Managment Ortak Oldu!300x250 muhabbit - Fidelity ve Nickel Asset Managment Ortak Oldu!

Londra’daki Nickel CEO’su Anatoly Crachilov;

“Dijital varlıkların ileriye dönük kurumsal yatırımcılar için düzenli portföy tahsisinin bir parçası haline gelmesinin an meselesi olduğuna inanıyoruz. Şimdiye kadar şeffaf ve uygun maliyetli erişimin olmaması, dağıtımcıların kurumsal yatırımcılar arasında bu varlık sınıfına yönelik çeşitlendirme çabalarını engellemesine rağmen, bu düzene meydan okumayı kendimize görev edindik. Bu yeni varlık formuna kurumsal kalitede bir kapı oluşturduğumuzu düşünüyoruz.”

Fidelity Digital Assets’in Avrupa Kolu Başkanı Chris Tyrer;

“Avrupa marketine daha geçtiğimiz yılın sonunda girmiştik. Dijital varlıklara yatırım yapan veya yatırım yapmayı planlayan yatırımcılarla görüşmeye devam edeceğiz. Odak noktamız Avrupa müşteri tabanımızı geliştirmek ile operasyonel ve hizmet mükemmelliğini sunmak olacak.”
Fidelity’nin kripto para birimi yalnızca, riskten korunma fonları, aile ofisleri ve market aracıları gibi kurumsal yatırımcılara hizmet vermektedir. Yeni şirket halihazırda, haftanın yedi günü, günün 24 saati trading işlemlerini koruma ve saklama hizmeti de dahil olmak üzere kurumsal düzeyde hizmetler sunuyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar