Muhabbit

Fırat’ın NFT Koleksiyonu Satışa Çıktı!

Uykusuz’un popüler karikatüristi Uğur Gürsoy, Fırat tiplemesinin NFT koleksiyonunu satışa çıkardıklarını açıkladı.

fırat nft koleksiyonu muhabbit

fırat nft koleksiyonu muhabbit

Türkiye’nin en çok okunan mizah dergilerinden Uykusuz’un popüler karikatüristi Uğur Gürsoy, Fırat tiplemesinin NFT koleksiyonunu satışa çıkardıklarını açıkladı.

Sosyal paylaşım platformu Twitter üzerinden yapılan açıklamaya göre, ünlü karikatürist Uğur Gürsoy’un Fırat’ının NFT koleksiyonu bugün (24 Aralık 2021) Türkiye saati ile 23:00’te satışa çıkıyor.

Kalao’nun resmî Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, son dakika “Noel” alışverişinde sepete atılacaklar arasında Fırat NFT Koleksiyonu da var! Bugün (24 Aralık 2021) Kalao.io üzerinden Fırat’ın 5 bin parçadan oluşan NFT koleksiyonunu “mint” etmek mümkün oluyor.

Kalao.io üzerinde mint edilmek üzere satışa çıkan koleksiyon ürünlerinin her birinin en düşük fiyatının 0,75 AVAX olarak belirlendiği açıklandı.

Uğur Gürsoy’un İkinci NFT Çalışması!

Ünlü karikatürist Uğur Gürsoy’un ilk NFT çalışması Fırat değildi. Uğur Gürsoy, daha önce “CryptoGrandpa” adını verdiği NFT koleksiyonunu sevenleriyle paylaşmıştı. Sınırlı sayıda satışa sunulan NFT’lere Gate.io, BSC ve Avalanche üzerinden teklif verilebiliyordu.

Uğur Gürsoy’un “CryptoGranpa” NFT Koleksiyonuna ulaşmak için tıklayınız!

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version