Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $57005.3
10.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3252
4.79%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.12
3.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $394.1
-1.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Floki, Okullar İnşa Etmek İçin Yardım Kuruluşu Pencils of Promise İle Ortaklık Kurdu

Floki çalışmalara son hız devam ediyor.

Clock
Paylaş
Floki, Okullar İnşa Etmek İçin Yardım Kuruluşu Pencils of Promise İle Ortaklık Kurdu

Meme coin olarak çıkan Floki büyümeye devam ederken zor durumdaki ülkelerde eğitimi teşvik etmeye devam ediyor.Floki, son olarak Gana’da bir okul binası yaptı.

Floki’nin resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı “insanların kripto projesi” duyurusuna göre, kar amacı gütmeyen bir insani yardım kuruluşu Pencils of Promise’in desteği ile Gana’daki okulun inşaatı tamamlandı. Bu gelişme, Nijerya’da benzer bir projeyi devreye soktuktan sekiz ay sonra gerçekleşti. Floki, Nijerya’daki okulu teslim etmek için Birleşmiş Milletler ve Japonya Büyükelçiliği tarafından desteklenen bir STK (Sivil Toplum Kuruluşu) olan Tabitha Cumi Vakfı ile işbirliği yapmıştı.

Binance BannerBinance Banner

Floki ekibi, okul projelerinin her birini altı blok sınıfla birleştirdi ve bu sınıflardan biri tamamen bilgisayar laboratuvarı olması için inşa edildi. Ekip, blok zinciri benimsenmelerini artırmak, kripto para ve metaverse eğitimini geliştirmek için bu girişimden yararlanmayı umuyor. Floki ekibi, Gana ve Nijerya dışında Laos ve Guatemala’da da Floki okulları yapacağını açıkladı.

Projenin internet sitesine göre, Floki’nin hayır işleri, projenin üç temel direğinden biri olarak görülüyor. Floki bir açıklamasında, az gelişmiş her ülkede son teknoloji okullar inşa edeceğine söz vermişti.

Floki DAO’su vergi işlemlerinde indirimi ve tokenların kalıcı olarak yakılmasını onayladı!

28 Ocak 2023 tarihinde Floki DAO’suna sunulan en az 4,97 trilyon FLOKI token’ın yakılma önerisi kabul edildi. 129 milyon dolarlık token farklı bir ağa gönderilerek yakılacak. Floki DAO’su ayrıca, ağ işlem vergisinin %0,3’e düşürülmesini de onayladı.

DAO oylamasına topluluk üyelerinin %99’undan fazlası katıldı ve katılımcıların %99.97’si tokenların yakılması konusunda oy verdi. Oylama sonrasında açıklama yapan Floki, ağ işlem vergisinin %0,3’e düşürülmesinin 9 Şubat 2023 tarihinde olacağını açıkladı. Açıklamada ayrıca,4,97 trilyon FLOKI tokenın da aynı tarihte kalıcı olarak yakılacağı belirtildi.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar