Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60170.49
3.92%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3204.81
2.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.17
1.91%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $538.8
0.90%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Franklin Templeton’dan Spot Bitcoin ETF Başvurusu Geldi!

Dünyaca ünlü finans ve yatırım kuruluşları spot Bitcoin ETF başvurularına devam ediyor. Son aday ise Franklin Templeton oldu.

Clock
Paylaş
Franklin Templeton’dan Spot Bitcoin ETF Başvurusu Geldi!

1,5 trilyon dolarlık varlık yöneticisi Franklin Templeton, bugün (12.09.2023) spot Bitcoin ETF başvurusunda bulundu. Böylelikle Franklin Templeton, diğer büyük firmalarla birlikte yarışa dahil oldu.

Franklin Templeton SEC’ye başvurusunda; Cboe BZX Exchange üzerinde işlem görecek Coinbase tarafından saklanacak bir ETF önerdi. Ürün için ise henüz bir kısaltma önermiş değil.

728×90 muhabbit - Franklin Templeton'dan Spot Bitcoin ETF Başvurusu Geldi!300x250 muhabbit - Franklin Templeton'dan Spot Bitcoin ETF Başvurusu Geldi!

Franklin Templeton, SEC’nin yakında bir spot Bitcoin ETF’ini onaylayacağına veya onaylamak zorunda kalacağına inanan Blackrock ve diğer finans kuruluşları ile aynı safta yer almaya karar verdi. Spot Bitcoin ETF ürünü; günlük yatırımcıların, geleneksel finansal yatırım araçlarının yanında Bitcoin fiyatına göre de işlemler yapabilmelerini sağlayacak.

San Mateo merkezli Franklin Templeton; yatırım fonları ve ETF’ler gibi yapılandırılmış yatırım ürünlerine yeni değil ve bu hamlesi çok da şaşırtıcı değil. Ancak bu hamle açık olarak gösteriyor ki; birçok finans kuruluşu gibi Franklin Templeton da dijital varlıklara ilgi duyuyor ve blok zinciri teknolojisini benimsemeye hazır.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar