Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67092.84
-3.59%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3720.1
-0.09%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.5
-5.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.1
-3.66%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

FTX Token FTT Fiyat Analizi 08.09.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
FTX Token FTT Fiyat Analizi 08.09.2021

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda FTX borsasının tokeni FTT’yi inceleyeceğim. 10 gün önce fiyat analizini paylaştığım FTT grafiğimizi güncelleyeceğiz. Borsa tokenlerinin sıklıkla gündeme geldiği bugünlerde FTT grafiğimizi sık sık paylaştığımız için yakın takibimizde. Sizleri fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum kısmına geçelim.

728×90 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 08.09.2021300x250 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 08.09.2021

FTT Fiyat 8 Eylül 2021

Geçtiğimiz günlerde ATH (All Time High) seviyesini yenileyen FTT şu an 71 dolar seviyesinde işlem görmekte. Yeni ATH seviyesi ise Ftx borsasının FTT/USD verilerine göre 83.3 dolar.

FTT Grafik 8 Eylül 2021

V5stOIel - FTX Token FTT Fiyat Analizi 08.09.2021
FTX Token fiyat grafiği 08.09.2021. 4 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Tradingview aracılığıyla hazırladığım grafiğimiz 4 saatlik ayarlardadır. 28 Ağustos tarihli fiyat analizimizi okuyanlar bilir, 53 dolar seviyesindeki alınan tepkileri beyaz ok işareti ile göstermiştik. Grafiği tekrar inceleyeceğimiz için bu işaretleri kaldırmadım.

FTT Analiz 8 Eylül 2021

Grafiğimizdeki mor bölgeler takip ettiğim destek ve direnç bölgeleri. Son FTT fiyat analizimizde 53 dolar seviyesinin güçlü bir direnç olduğunu belirtmiştim. Kırılması durumunda pozisyon şansı verecektir şeklinde analiz etmiştik. 53 dolar bölgesinin kırılmasıyla %55 oranında ciddi bir yükseliş gerçekleştirdi ve yatırımcısını mutlu etti. 28 Ağustos tarihli FTT fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde yükselmesi birçok kişi tarafından hayretle izlendi. Borsa tokenlerinin performansı oldukça yüksek, bu nedenle haberlerini ve teknik analizini sıklıkla takip etmek sizler için faydalı olacaktır.

FTT Yorum 8 Eylül 2021

Bulunduğumuz bölgede fiyat hareketini az olması nedeniyle elimizde pek fazla veri bulunmamakta. Bu nedenle burada açılacak işlemlerde daha dikkatli olmak gerekiyor. Daha küçük zaman diliminde baktığımız zaman 73 dolar seviyesinde bir direnç bölgesi oluşmuş durumda. Diğer yandan 65 dolar seviyesini de destek bölgesi olarak kabul edebiliriz. Fiyatın bu bölgelerde işlem görmesi daha fazla veri elde etmemizi sağlayacaktır. Bu nedenle grafiğimizi bir süre takip etmemiz gerekmekte. Pozisyonlarını devam ettiren okurlarımız ise stop mesafesini güncelleyerek ve risk satışı yaparak pozisyonlarını garantiye almaları kendileri için olumlu olacaktır.

FTT grafiğimiz hakkında güncel değerlendirmem bu şekildeydi. İlerleyen günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Hala FTX hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar