Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51502
0.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3043.61
2.80%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.75
0.71%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $385.4
1.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

FTX Token FTT Fiyat Analizi 17.01.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
FTX Token FTT Fiyat Analizi 17.01.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda FTX borsasının tokeni olan FTT’yi inceleyeceğim. FTX token grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası fiyat hareketlerini inceleyeceğimiz yazımızda detaylı fiyat analizini hazırlayacağım. FTT grafiğimizi 4 başlık altında inceleyeceğim. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıklarına geçelim.

Binance BannerBinance Banner

FTT Fiyat 17 Ocak 2022

Şu anki değerine baktığımız zaman 44.92 dolar seviyesinde işlem gören FTT, 50 dolar seviyelerine yaklaşmış durumda. 50 dolar seviyesi psikolojik bir bölge olduğu için oldukça önem teşkil etmekte.

FTT Grafik 17 Ocak 2022

FTX Token fiyat grafiği 17.01.2022. 1 Günlük grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

TradingView aracılığıyla hazırlanan grafiğimiz 1 günlük zaman dilimindedir. Grafiğimizde kullanılan veriler FTX borsasının FTT/USD paritesine aittir. Grafiğimizi destek, direnç ve düşen trend çizgisi yardımıyla takip ediyoruz. FTT token grafiğimizin üzerinde bulunan ok işaretleri düşen trend çizgisine yapılan temasları göstermekte.

FTT Analiz 17 Ocak 2022

Destek ve direnç bölgelerimizi her zaman olduğu gibi mor alanlar ile takip etmeye devam ediyorum. 4 Ocak tarihli FTX token fiyat analizimde grafik hakkında genel bilgi vermiştim ve düşen trend çizgimizi takip etmemiz gerektiğini belirtmiştim. 4 Ocak tarihli FTX fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Grafiğimizi 1 günlük zaman diliminde daha net görebiliyoruz. Düşen trend çizgisini kıran FTT, 47 dolar seviyesinde bulunan direnç bölgesinden tepki alarak trend çizgisine yaklaşmış durumda. Bu seviyede retest gerçekleştirerek önündeki direnç bölgelerini test edeceğini düşünmekteyim. Son fiyat analizimde belirttiğim gibi düşen trend çizgisinin kırılması fiyatın üzerindeki baskıyı azaltacaktır. Tekrar trend çizgisinin altına düşmediği sürece FTT token kâr fırsatı sunacaktır.

FTT Yorum 17 Ocak 2022

Grafiğimizin tek olumsuz yanı destek ve direnç bölgelerine eşit uzaklıkta bulunuyor olması. Trend çizgisine temas ettiği bu seviyede yatay desteğinin de olması risk oranını minimum seviyeye indiriyor olacaktı. Umarım FTT trend çizgisini kaybetmez ve yatırımcılarını mutlu eder.

FTT için güncel değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde güncelleyeceğim.

Ayrıca TradingView üzerinde FTT/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Hala FTX hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar