Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66372.65
0.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3601.87
0.97%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.63
-1.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.2
0.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

FTX Token FTT Fiyat Analizi 26.02.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
FTX Token FTT Fiyat Analizi 26.02.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda FTX borsasının tokeni olan FTT’yi inceleyeceğim. Uzun süredir incelemediğimi fark ettim. Bu nedenle FTT grafiğimizi detaylı şekilde teknik olarak inceleyeceğim. Fiyat analizimizin giriş kısmını geçelim ve destek, direnç ve trend çizgimizden oluşan grafiğimizi incelemeye başlayalım.

728×90 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 26.02.2022300x250 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 26.02.2022

FTT Fiyat 26 Şubat 2022

FTT grafiğinde düşen trend çizgisi bulunması nedeniyle düşük tepe bölgeleri oluşturarak fiyat alçalmakta. Şu an 43,621 dolar seviyesinde işlem gören FTT direnç bölgesini kırabilir. Bu nedenle fiyat grafiğimizi yakından takip etmek mantıklı olacaktır.

FTT Grafik 26 Şubat 2022

9UA5JM6V - FTX Token FTT Fiyat Analizi 26.02.2022
FTX Token fiyat grafiği 26.02.2022. 4 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz FTX borsasının sağladığı FTT/USD paritesi kullanılarak TradinView aracılığıyla hazırlanmıştır. 4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğimiz grafiğimiz üzerinde destek, direnç ve düşen trend çizgisi bulunmakta. Düşen trend çizgisinden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri ile gösterilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

FTT Analiz 26 Şubat 2022

Grafiğimiz üzerinde destek ve direnç bölgeleri mor alanlar yardımıyla belirtilmiştir. Destek ve direnç bölgelerimizin oldukça iyi çalıştığını geçmiş fiyat hareketlerinde görmekteyiz. Şu an bulunduğumuz 43,8 dolar direnç bölgesi fiyat açısından bir geçiş seviyesi. Bu seviyeden alınan tepkilere baktığımız zaman önemli bir seviye olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle 43,8 dolar direnç seviyesinin aşılması oldukça önem teşkil etmekte.

Diğer yandan düşen trend çizgimiz bulunmakta. Düşen trend altında işlem görmemiz olumlu bir durum değildir. Şu an bulunduğumuz direnç bölgesinin aşılması durumunda, kırılan direnç bölgesi destek bölgesi olarak bizlere yardımcı olacaktır. Destek altında zarar kesilecek şekilde yükseliş beklenebilir ve bu pozisyonun ilk hedef seviyesi düşen trend çizgisi olacaktır. Düşen trend çizgisinin kırılması durumunda fiyatın üzerindeki baskı azalacaktır.

ftt fiyat analizi 4 - FTX Token FTT Fiyat Analizi 26.02.2022

FTT Yorum 26 Şubat 2022

Düşen trend çizgimiz oldukça önemli, bu nedenle düşen trend çizgimizin altında dikkatli olmakta fayda var. Destek, direnç ve düşen trend çizgimizi kullanarak bir süre takip etmeye devam edeceğiz. Umarım düşen trend çizgimiz kırılır ve bu kırılım sonucunda yatay direnç bölgeleri hızlı bir şekilde test edilir.

FTT için güncel değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde güncelleyeceğim.

Ayrıca TradingView üzerinde FTT/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Hala FTX hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar