Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67178
0.59%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3470.24
-0.61%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.72
8.52%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594
0.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

FTX Alacaklıları Paralarının Yüzde 90’ını Geri Alabilir!

FTX Alacaklıları Paralarının Yüzde 90’ını Geri Alabilir!

Clock
Paylaş
FTX Alacaklıları Paralarının Yüzde 90’ını Geri Alabilir!

İflas eden kripto borsaları FTX ve FTX.US alacaklıları paralarının yüzde 90’ını geri alabilir. FTX tarafından yapılan açıklama alacaklıların içine su serpti. Söz konusu açıklamaya göre FTX alacaklıları ve borçluları arasında anlaşmaya varılması durumunda 2024 yılının ikinci çeyreğinde alacaklılar varlıklarının yüzde 90’ından fazlasını geri alabilecek.

728×90 muhabbit - FTX Alacaklıları Paralarının Yüzde 90’ını Geri Alabilir!300x250 muhabbit - FTX Alacaklıları Paralarının Yüzde 90’ını Geri Alabilir!

Geri ödemeye ilişkin talebin FTX.com için yaklaşık 8,9 milyar dolar ve FTX.US için yaklaşık 166 milyon dolar olduğu belirtiliyor. FTX ise geri ödeme işlemlerini 3 bölüme ayırarak yapmayı planlıyor. Bu bölümler FTX müşterileri için ayrılmış varlıklar, FTX.US müşterileri için varlıklar ve diğer varlıklardan meydana gelen bir varlık havuzunu içeriyor.

FTX CEO’su ve yeniden yapılandırma başkanı olan John J. Ray III ise konuyla ilişkili olarak şu açıklamada bulundu:

“Gördüğüm en zorlu mali felakette borçlular ve alacaklılar mükemmel bir iş çıkardı. Müşteri fonlarının tamamının kaybına neden olan bir durumdan, iş birliği yaparak durumu kendi lehlerine çevirmeyi başardılar.”

FTX CEO’su ve yeniden yapılandırma başkanı olan John J. Ray III

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar