Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69745.01
-0.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3824.35
2.12%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.05
-2.51%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $612.3
-1.88%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

FTX CEO’su:”Pandemi, Önümüzdeki On Yıl İçin Piyasalara Büyük Tehdit Oluşturuyor.”

FTX’in CEO’su pandeminin kripto para piyasası üzerindeki etkisine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Clock
Paylaş
FTX CEO’su:”Pandemi, Önümüzdeki On Yıl İçin Piyasalara Büyük Tehdit Oluşturuyor.”

FTX’in CEO’su pandeminin kripto para piyasası üzerindeki etkisine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Popüler kripto para borsası FTX’in Kurucusu ve CEO’su olan Sam Bankman-Fried (SBF), dünyanın COVID-19 salgınından çok fazla ders almadığını ve yeni olası pandemilerin ABD piyasalarında potansiyel bir tehdit oluşturabileceğini ve bu durumun büyük sorun teşkil edeceğini ileri sürdü.

728×90 muhabbit - FTX CEO’su:”Pandemi, Önümüzdeki On Yıl İçin Piyasalara Büyük Tehdit Oluşturuyor.”300x250 muhabbit - FTX CEO’su:”Pandemi, Önümüzdeki On Yıl İçin Piyasalara Büyük Tehdit Oluşturuyor.”

Covid-19 Pandemisinden Ders Almamış Olmak Büyük Sorun!

Pandemiyle ilişkin açıklamalarına devam eden CEO şu ifadeleri ekledi:

“En büyük problemimiz, toplum olarak bu durumdan çok fazla ders almamış olmamız. Öncesinde yaşadığımız durumla hemen hemen aynı yerdeyiz. Gelecekteki bir salgın hakkında neredeyse hiç söylem yok ve neredeyse hiç ivme yok.”

Sam Bankman-Fried

FTX’in Kurucusu ve CEO’su olan Sam Bankman-Fried (SBF) geçtiğimiz pandemi sürecinin dünya üzerinde büyük sıkıntıları beraberinde getirdiğini ifade etti ve ekledi:

“COVID-19 salgını, küresel piyasalarda şok etkisi yarattı. Sadece tedarik zinciri darboğazlarına yol açmakla kalmadı, aynı zamanda ülkeler yardım paketleriyle yıkıcı ekonomik darbenin etkilerini ortadan kaldırmaya çalıştıkça, para arzında büyük bir artışa neden oldu.”

Sam Bankman-Fried

Goldman Sachs Stratejisti Abby Joseph Cohen’e Göre Gelecekteki En büyük Sorun İşgücü Eksikliği!

Goldman Sachs Muhabbit e1652817656826 1200x600 - FTX CEO’su:”Pandemi, Önümüzdeki On Yıl İçin Piyasalara Büyük Tehdit Oluşturuyor.”
Goldman Sachs

Goldman Sachs stratejisti Abby Joseph Cohen ise konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda, önümüzdeki yıllarda ABD’yi tehdit edebilecek en büyük sorunun işgücü eksikliği olduğunun altını çizdi. Cohen, ABD’nin göçmenlere ihtiyacı olduğunu mevcut durumda bile büyük bir işgücü sıkıntısı yaşandığını belirtti. Cohen açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Yeterli yeni bilim adamımız var mı? Yeterince yeni mühendisimiz var mı? Yeterince yeni doktorumuz var mı? Hayır, yok.”

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar