Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69362.01
-0.51%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3858.14
4.43%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.32
-1.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $604.9
-1.58%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

FTX, kilitli Solana tokenlarını açık artırımla satacak

Clock
Paylaş
FTX, kilitli Solana tokenlarını açık artırımla satacak

İflas etmiş kripto para borsası FTX’in kilitli durumda elinde tutuğu Solana (SOL) tokenların bir kısmı, açık artırma yoluyla satılacak. Figure CEO’su Mike Cagney’e göre Galaxy Digital ve Pantera gibi sektör firmalarına 1,9 milyar dolar değerindeki Solana token satışının ardından bir sonraki satış açık artırma olacağını belirtti. Satışın kesin ayrıntıları henüz açıklanmadı.

728×90 muhabbit - FTX, kilitli Solana tokenlarını açık artırımla satacak300x250 muhabbit - FTX, kilitli Solana tokenlarını açık artırımla satacak

FTX‘in çöküş zamanında kilitli olan Solana tokenleri, dijital varlık portföyünün büyük bir kısmını oluşturuyordu ve belirli bir tarihe kadar satılamayabilirler. Bu tokenler, indirimli fiyatlarla satın almayı kabul eden alıcıların dikkatini çekti. Son yapılan satış, FTX’in elindeki tokenlerin yaklaşık üçte ikisinin satılmasıyla gerçekleşti ve bu satıştan elde edilen gelir 2.6 milyar doları buldu. Token başına maliyet ise yaklaşık olarak 60 dolar civarındaydı. Şu anki Solana fiyatı ise yaklaşık 150 dolar civarında olduğundan bu tokenleri satın almak cazip bir seçenek gibi görünüyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar