Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69170.97
0.68%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3761.59
0.22%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.76
-1.46%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603
0.27%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

FTX Mercedes-AMG Petronas ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!

FTX uzun vadeli bir ortaklık kurulduğunu belirtti!

Clock
Paylaş
FTX Mercedes-AMG Petronas ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!

Kripto para borsası FTX, Perşembe günü Mercedes-AMG Petronas ile uzun vadeli bir sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu.

Henüz sponsorluk anlaşmasının süresi belli olmasa da FTX, anlaşmanın birden fazla yarış sezonu boyunca süreceğini belirtti. FTX şirketinin logosu, hem araçlarda hem de pilotların tulumlarında yer alacak. Markanın sponsorluk yerleşimleri ise 26 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan Rusya Grand Prix’sinde kesin olarak belirtilecek.

728×90 muhabbit - FTX Mercedes-AMG Petronas ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!300x250 muhabbit - FTX Mercedes-AMG Petronas ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!

Bu arada FTX logosu, Mercedes-Benz kamyonlarında, garajlarda ve tesislerde yer alacak. Ayrıca borsa, Formula 1 tutkunlarına erişmek için Mercedes-AMG Petronas pilotları Lewis Hamilton ve Valtteri Bottas dahil olmak üzere F1 takımının üyelerinden yararlanabileceğini söyledi. FTX ve Mercedes-AMG, FTX Pay, NFT’ler ve kurumsal sosyal sorumluluk projeleri gibi girişimlerde de iş birliği yapmayı planlıyor.

Formula 1’e İlgi Gösteren Tek Borsa FTX Değil!

FTX son aylarda birçok sponsorluk anlaşması imzalamış olsa da, borsa ilk defa bir Formula 1 takımı ile ortaklık yapıyor. Haziran ayında Crypto.com, Formula 1 ile 100 milyon $‘dan fazla olduğu bildirilen beş yıllık bir sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurmuştu. Bunun yanı sıra borsa, yılın başlarında F1 takımı Aston Martin Cognizant ile ortaklık kurdu.

Bu şirketlerin yanı sıra Formula 1’de tanıdık bir isim de var. Geçtiğimiz aylarda Türkiye menşeli kripto para borsası Bitci.com, McLaren F1 takımı ile sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurmuştu. Anlaşmanın ayrıntılarında ise Mclaren F1 takımının fan tokenini piyasaya sürmek vardı.

Kripto para borsası, Miami Heat basketbol takımı ve TSM dahil olmak üzere çeşitli spor organizasyonlarına dahil oldu. FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, kısa süre önce kripto para borsalarının bu tür anlaşmalarla yeni kullanıcıları kazanmak istediğini belirtmişti.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar