Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66674.37
4.72%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3489.23
3.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.16
5.07%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.5
4.13%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

FTX, Milyonlarca Dolarlık Kripto Parayı Binance’e Taşıdı

Clock
Paylaş
FTX, Milyonlarca Dolarlık Kripto Parayı Binance’e Taşıdı

On-chain analiz firması Nansen‘e göre, milyonlarca dolar değerindeki kripto paralar, FTX ve Alameda Research’ten Binance’in bir adresine taşındı.

728×90 muhabbit - FTX, Milyonlarca Dolarlık Kripto Parayı Binance'e Taşıdı300x250 muhabbit - FTX, Milyonlarca Dolarlık Kripto Parayı Binance'e Taşıdı

Yaklaşık 2,2 milyon dolar değerinde LINK, 1 milyon dolar değerinde AAVE, 2 milyon dolar değerinde MKR ve 3,4 milyon dolar değerinde ETH ilk önce 0xde9 ile başlayan bir cüzdana daha sonra da bir Binance adresine aktarıldı. Net olmamakla beraber Nansen, bu hareketin satış yapmak için olduğunu belirtti.

Ayrıca Lookonchain’e göre, son 24 saat içinde FTX’in soğuk cüzdanlarından yaklaşık 15 milyon dolar değerinde SOL taşındı. Bunun 8,1 milyon doları diğer borsalara, 5,5 milyon doları ise Binance’e aktarıldı.

Lookonchain, bugüne kadar 13,5 milyon dolar değerinde kripto paranın FTX tarafından satıldığını doğruladı. Bu yüzden bu satış spekülasyonlarının doğruluk payı olabilir.

FTX’in iflasından sonra mahkeme, token satışları için FTX’e haftalık 100 milyon dolarlık limit tanımıştı. Ancak bu limit daha sonraki emirlere tabi olarak 200 milyon dolara çıkarılabilir. Bu tür olaylar piyasa üzerinde önemli ölçüde aşağı yönlü baskı yaratma potansiyeline sahip. Bu yüzden piyasa katılımcıları piyasada arz fazlası endişesiyle diken üstünde.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri


Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar