Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64300.01
-3.21%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3179.6
-8.12%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.4
-9.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $565.4
-3.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

FTX, Sam Bankman Fried’ın Ebeveynlerine Dava Açtı!

İflas eden kripto para borsası FTX cephesinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu kez ise FTX, Sam Bankman Fried’ın anne ve babasına dava açtı.

Clock
Paylaş
FTX, Sam Bankman Fried’ın Ebeveynlerine Dava Açtı!

İflas eden kripto para borsası FTX cephesinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu kez ise FTX, Sam Bankman Fried’ın anne ve babasına dava açtı. FTX, Sam Bankman Fried’ın ebeveynlerinin haksız yoldan elde ettikleri varlıkları geri talep ederek, dava yoluna gitti. FTX bu hamlesiyle milyonlarca doları geri almayı hedefliyor.

728×90 muhabbit - FTX, Sam Bankman Fried'ın Ebeveynlerine Dava Açtı!300x250 muhabbit - FTX, Sam Bankman Fried'ın Ebeveynlerine Dava Açtı!

Söz konusu dava dosyasında ise şu ifadeler yer aldı:

“Bankman ve Fried, sofistike hukuk profesörleri olarak onlarca yıllık deneyimlerini ve meşruiyet cilalarını FTX Grubuna yardım etmek için değil, daha ziyade kendilerini ve sevdikleri davaları zenginleştirmek için yağmalamak için kullandılar.”

Mahkeme dosyasında; FTX mülkü tazminatına, FTX tarafından geçmişte ebeveynlere verilen herhangi bir mülkün veya ödemenin iade edilmesine ve bilinçli, kasıtlı, ahlaksız ve kötü niyetli davranıştan kaynaklanan cezai zararlara hükmetmesi gibi seçenekler de talep edildi.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar