Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61504.01
3.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3278.22
2.98%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.66
2.54%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $547
2.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

FTX, Super Bowl Sırasında Bitcoin (BTC) Dağıtacak!

Bu, şu ana kadar kripto varlık piyasasında ve borsa sponsorluğunda yapılan en büyük ödül etkinliği.

Clock
Paylaş
FTX, Super Bowl Sırasında Bitcoin (BTC) Dağıtacak!

Kripto para borsası FTX, bu hafta sonu yapılacak olan (13.02.2022) Super Bowl maçı sırasında Bitcoin dağıtacağını duyurdu. Kazanan katılımcılar tahminen sekiz ya da 10 Bitcoin arasında ödül alabilecek. Tam olarak ödül miktarı ise, FTX’in Super Bowl reklamının yayınlandığı saate bağlı olacak.

728×90 muhabbit - FTX, Super Bowl Sırasında Bitcoin (BTC) Dağıtacak!300x250 muhabbit - FTX, Super Bowl Sırasında Bitcoin (BTC) Dağıtacak!

Big Game’in ilk çıkışını yapıyoruz ve reklamımızın yayınlandığı saati Bitcoin olarak veriyoruz.

Super Bowl, Ulusal Futbol Ligi’nin (NFL) yıllık playoff şampiyonluk maçı olarak bilinir. NFL’ nin yaklaşan şampiyonluk maçı Super Bowl LVI, Ulusal Futbol Konferansı Şampiyonu Los Angeles Rams ve Amerikan Futbol Konferansı Şampiyonu Cincinnati Bengals arasında oynanacak.

Reklam yayınlandığında, reklamı tweetleyeceğiz ve tweet’i sabitleyeceğiz. Katılmak için bizi takip edin ve yayınlandığı saat (ABD) 08:45 ve sona erdiği saat 11:59 arasında @FTX_Official Twitter hesabımızda sabitlenmiş tweet’i retweetleyin.

FTX, ayrıca Bitcoin (BTC) satın almanın gerekli olmadığını da belirtti. FTX’in Super Bowl reklamı 13 Şubat 2022’de NBC kanalında yayınlanacak. FTX bu konuda tweet attığında çekiliş başlayacak. Süre olarak yaklaşık (ABD saati ile) 08:45 sıralarında olması bekleniyor. FTX, ayrıca dört kişinin büyük ödülü kazanabileceğini söyledi.

FTX, Reklamı Saat Kaçta Yayınlanırsa O Kadar Bitcoin Dağıtılacak!

Etkinlikte kazananların FTX hesaplarına Bitcoin yatırılacak. Bitcoin miktarı, FTX’in 13 Şubat 2022 televizyon reklamının NBC’de yayınlanmaya başladığı saat ve dakikaya eşit olacak.

Örneğin, saat 9:02 EST’de yayınlanırsa, 9.02 BTC verilecek.
9:02 EST = 9,02 BTC

Etkinlik, New York dışında sadece 50 ABD eyaletinin sakinleri için geçerli olacak. Kazanılan ödüller, FTX ABD web sitesinde yayınlanan kripto varlık çekilişlerinin resmi kurallarına göre olacak ve kazananlar onaylandıktan yaklaşık sekiz ila 10 hafta sonrasında dağıtılacak.

Bu şu ana kadar kripto varlık piyasasında ve borsa sponsorluğunda yapılan en büyük ödül etkinliği oldu. Bildiğiniz gibi FTX, 2022’ye yatırım haberleriyle ve hızlı başladı. Ocak ayında FTX, 400 milyon dolar fon topladı ve şirket değerlemesi 32 milyar dolara kadar yükseldi.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar