Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52106.13
1.14%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2995.5
2.67%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.26
-1.29%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $353.9
0.34%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

FTX Token FTT Fiyat Analizi 20.07.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
FTX Token FTT Fiyat Analizi 20.07.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda FTX borsasının tokeni FTT’yi inceleyeceğim. Borsa tokenlarını düşük komisyon avantajları ve etkinlikler nedeniyle yakından takip ediyoruz. Gelin şimdi FTT için teknik göstergeler ve olası hareketleri incelemeye başlayalım.

Binance BannerBinance Banner

FTT Fiyat 20 Temmuz 2021

FTX borsasının sağladığı FTT/USD verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 5.69 dolar, en yüksek değeri ise 63.2 dolar. Şu an 26 dolar seviyesinde işlem görmekte.

FTT Grafik 20 Temmuz 2021

FTX Token fiyat grafiği 20.07.2021. 4 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler FTX borsasının sağladığı FTT/USD verileridir. Ayrıca fiyatın düşen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.

FTT Analiz 20 Temmuz 2021

Grafiğimizde bulunan mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta. Ayrıca 1 adet düşen trend çizgimizi görmekteyiz. Fiyatın gittikçe düşük tepeler yapması sonucu oluşan düşen trend çizgimizden şu an için çok uzaktayız. Düşüş trendinin bitmesi için son tepenin aşılması gerekiyor. FTT için oluşturabileceğimiz stratejilere yorum kısmında detaylı yer vereceğim.

FTT Yorum 20 Temmuz 2021

Düşen trend çizgisine 5 teması bulunan FTT şu an düşen trend çizgisinden oldukça uzakta, bu nedenle destek ve direnç bölgelerine bakmamız güncel durumda daha çok işimize yarayacaktır. Alt kısımda sarı ok işaretleri yardımıyla yükselen dip bölgelerini belirttim. Yükselen dipler oldukça önemli olup alıcıların güçlü olduğunu göstermektedir. Fiyatın bu bölgede gittikçe daralması ve belirli bir aralıkta akümüle olması sonucu kırılım yönü oldukça önem teşkil edecektir. Geçtiğimiz saatlerde 25 dolar direnç bölgesini kıran FTT umarım destek altına düşmez ve son tepe bölgesini aşarak yeni yüksek tepeler yapar.

FTT/USD paritesi için teknik değerlendirmelerim şu an için bu kadar, gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Hala FTX hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar