Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56345.31
9.40%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3233.23
4.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.46
5.96%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398.7
3.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

FTX Token FTT Fiyat Analizi 07.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
FTX Token FTT Fiyat Analizi 07.06.2021

Herkese selamlar ben Draco. Fiyat analizi yazı dizimde bugün inceleyeceğim coin FTX Token yani FTT. Adından da rahatlıkla anlayabileceğiniz üzere kendisi FTX borsasının coini. FTX borsası, FTT tutan kullanıcılarına platformlarında bazı ek özellikler vermekte. Bu yazının konusu olmadıklarından dolayı burada bunlara değinmeyeceğim sitelerinde detaylı bilgiyi bulabilirsiniz. Konumuzdan çok sapmadan FTT fiyat grafiğine geçelim.

Binance BannerBinance Banner

FTX Token FTT Yorum

FTX Token fiyat grafiği 07.06.2021. 2 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Yeşil alanlar her grafiğimde olduğu gibi destek ve direnç bölgelerim. FTT grafiğinde bu alanları özellikle 1 veya 2 saatlik grafiklerde kullanıyorum ve işlemlerimde oldukça fayda sağlamaktalar. Bir çok yazımda farklı zaman dilimlerinde farklı destek ve dirençlerinin kullanımı hakkında oldukça detaylı açıklamalar yapmıştım. Bundan dolayı bu yazıda buna değinmeyeceğim.

FTT grafiğinde özellikle 37 dolar bölgesindeki direnç kısa/orta vade için oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Ancak fiyat bu direnci birkaç defa test etse de henüz kırabilmiş değil. Aksine bir de grafikte gördüğünüz küçük trendi şu an aşağıya kırmak üzere.

Son günlerde grafiklerde oldukça güzel yapılar oluşsa da bir çoğunun önemli dirençleri veya trendleri kırılmadı ve bizleri hayal kırıklığına uğrattı. Haliyle piyasanın olumlu havası kendini tekrar nötr bir ortama bıraktı.

FTT özelinde konuşacak olursam 33 dolardaki desteğinin kısa vade için önemli olduğunu düşünmekteyim. Burası kırılırsa olumsuz durumlar artacaktır. Umarım burası kırılmaz ve yükselerek yatırımcılarını üzmez.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar