Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63362.16
4.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3052.81
2.40%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.6
4.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $548.6
4.30%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

FTX Token FTT Fiyat Analizi 09.03.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
FTX Token FTT Fiyat Analizi 09.03.2021

Bugün FTX Borsasının tokeni olan FTX Token yani FTT’yi inceleyeceğiz. Aslında bu yazıyı dün hazırlamayı planlıyordum. Grafiği oldukça hoşuma gitmişti. Ama maalesef ki dün akşam fırsat bulamadım yazıyı hazırlayacak ve bugüne kaldı. FTT de bizi beklemeden yeni ATH yapmış bugün. Şimdi grafiğin son durumuna bakalım.

728×90 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 09.03.2021300x250 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 09.03.2021
YU8Dcq8m - FTX Token FTT Fiyat Analizi 09.03.2021
FTX Token fiyat grafiği 09.03.2021. 2 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Grafikteki yeşil alanlar destek ve direnç bölgelerimiz. Eğer önceki FTX Token Fiyat Analizi yazımı okuduysanız bu bölgelere aşinasınızdır zaten. Bu bölgeleri önceden belirlemiştik. Bazı istisnalar dışında da oldukça güzel çalışmışlar. Bu arada yukarıda “destek ve direnç” bölgeleri dedim ama fiyat tüm dirençlerini kırıp ATH (All Time High- Tüm zamanların en yüksek seviyesi) yaptı bugün. Haliyle de bu bölgelerin hepsi destek artık.

Fiyat geçtiğimiz haftalarda güzel bir konsolidasyon bölgesi yaşadı. 35 dolar bandına hızlıca çıkarken pek bir düzeltme yapmamıştı. Bu konsolidasyon ile birlikte düzeltmesini yaptığını düşünüyorum. Düşüşten sonra fiyat 24,5 dolar bölgesinden toparlandı ve güzel bir yükseliş trendi ile önceki ATH bölgesini geçti. Şu an benim canımı sıkan tek şey veya grafikte negatif olarak gördüğüm durum şu, 28 dolardan başlayan son harekette ATH direncini kırarken bir kez ret yiyip sonra alt desteği test ettikten sonra ATH direncini kırsaydı fiyat şu an daha güçlü olacaktı. Böyle bir düzeltme gelemediğinden acaba fiyat ATH bölgesini geçse burada tutunamayıp alt desteği test eder mi diye düşünüyorum.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar