Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64156.35
-3.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3150.65
-8.97%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.03
-10.14%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $561.3
-4.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

FTX Token FTT Fiyat Analizi 12.04.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
FTX Token FTT Fiyat Analizi 12.04.2021

Son iki fiyat analizimde borsa coinlerini incelemiştim, bugün de bunu bozmayayım dedim ve FTT yani FTX Token’ı incelemeye karar verdim. FTT de 50 doları aşarak kripto para yatırımcılarının ilgisini üzerine çekiyor. Şimdi grafiğindeki son duruma bakalım.

t6Zpq99T - FTX Token FTT Fiyat Analizi 12.04.2021
FTX Token fiyat grafiği 11.04.2021. 6 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Yeşil bölgeler her zaman olduğu gibi destek/direnç bölgelerimiz. Diğer fiyat analizi yazılarımdan farklı olarak bu defa destekleri küçük zaman diliminde çizip grafiği büyük zaman diliminde inceliyorum. Bundan dolayı bölgeleri biraz küçük gelebilir.

Bugün üzerinde duracağımız şey trendler. Grafikte 4 adet trend görmektesiniz. Bunlardan ikisi bir kanal yapısı oluşturuyor. Biri nispeten küçük zaman diliminde takip edeceğimiz trend. Diğeri ise RSI’da çektiğim trend. Yazıyı çok uzatmamak için hepsinin üzerinden kısaca geçelim.

Kanal yapısını oluşturan trendlere baktığımızda alt trende sadece 2 test var bundan dolayı ona karşı biraz temkinli olmak gerek. Üst trend için ise 3 test var diyebiliriz. Küçük zaman dilimindeki trendi ise hem kısa vadeli işlemler için hem de o trend kırılırsa kanal yapısında alt banda gitme olasılığının artacağını düşünüyorum. RSI’daki trende baktığımızda, tepelerden bir düşen trend bulunmakta. Ancak bu trend overbought bölgesinde ve fiyat bunu kırmak için çabalıyor gibi.

728×90 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 12.04.2021300x250 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 12.04.2021

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar