Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67333
0.72%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3114.57
1.39%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.47
1.47%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576
-0.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

FTX Token FTT Fiyat Analizi 21.05.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde FTX Token’ı inceliyoruz. FTX Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
FTX Token FTT Fiyat Analizi 21.05.2021

Herkese merhabalar ben Draco,Fiyat analizi yazı dizimin bugünkü bölümünde FTX Token‘ı inceleyeceğim. Bildiğiniz üzere FTX borsasının coini. Borsa coinleri bazen piyasadan aykırı hareket etseler de yaşadığımız son düşüşte piyasaya ayak uydurdular. Haliyle onların da fiyatları oldukça sert düşüşler yaşadı. Şimdi bu borsa coinlerinden biri olan FTX Token yani FTT‘nin fiyat grafiğine bakalım.

728×90 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 21.05.2021300x250 muhabbit - FTX Token FTT Fiyat Analizi 21.05.2021
bWnPlAmB - FTX Token FTT Fiyat Analizi 21.05.2021
FTX Token fiyat grafiği 21.05.2021. Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Grafikteki yeşil bölgeler destek ve direnç seviyelerimiz. Bunları yeniden çizmedim, fiyat birkaç ay önce bu seviyelerdeyken çizdiğim bölgeler halen geçerliliğini koruyor. Gönül isterdi ki bu alanlara tekrar ihtiyacımız olmasın. Ama yaşadığımız düşüşle fiyat tekrar bu seviyelere inince bu alanları tekrardan kullanmak durumunda kaldık.

Eğer önceki fiyat analizi yazılarıma baktıysanız uzun zamandır bir kanal yapısını takip ediyorduk. İsterseniz son fiyat analizi yazıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Orada da bu kanal yapısını incelemiştik. Sonrasında ise kanal yapısı kırıldı ve fiyatta yaklaşık %40’lık bir düşüş yaşandı.

FTT Fiyat Grafiğindeki Son Durum

Şimdi gelelim FTX Token fiyat grafiğindeki son duruma. 19-20 Mayıs günlerinde oluşan yapıya ikili dip formasyonu diyebilirdik. Ancak fiyat bu formasyonun neckline bölgesini kıramadı ve nispeten büyük bir geri çekilme yaşadı. Bundan dolayı orada artık ikili dip yapısından söz edemeyiz.

Grafikte bir tane yükselen trend belirttim. Bu trend ile 43 dolar direnci arasında bir yükselen üçgen yapısı oluşmakta. Fiyat şu an bulunduğu bölgeden az da olsa tepki alırsa bu yapı daha da belirginleşecektir. Eğer yapı daha da yerine oturursa yani belirginleşirse kısa vadedeki yönü, bu üçgenin kırılım yönünün belirleyeceğini düşünüyorum.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegrakanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar