Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52218.74
1.00%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2998.7
1.92%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.28
-2.47%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $354
0.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

FTX’in Ödül Havuzu 500 Bin Dolar Olan Yarışması Başladı!

Kripto para türev borsası FTX, dünya devi şirketlerin tokenize edilmiş hisse senetlerinin alım satımı üzerine bir yarışma düzenliyor.

Clock
Paylaş
FTX’in Ödül Havuzu 500 Bin Dolar Olan Yarışması Başladı!

Kripto para türev borsası FTX yine kazandıran bir yarışma ile gündeme geliyor. Dün (10.11.2020) büyük şirketlerin tokenize edilmiş hisse senetlerinin vadeli kontratlarını listeleyeceğini açıklayan borsa, bugün mevzu bahis tokenize hisse senetlerinin alım satımıyla alakalı bir yarışma düzenliyor.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden kripto para dünyasıyla paylaşılan yarışma, 11 Kasım 2020 yani bugün başlamış olup 25 Kasım 2020 günü TSİ 03:00’a kadar devam edecek.

Binance BannerBinance Banner

Ödüllere gelecek olursak birincilik ödülü dünyanın en büyük ikinci holdingi unvanını taşıyan Berkshire Hathaway’in 343 bin dolarlık tokenize edilmiş hisse senedi oluyor. İkincilik ödülü ise Tesla Model S veyahut aynı değerde, Tesla’nın FTX üzerinde listelenen tokenize edilmiş hisse senedi TSLA yani 69 bin 420 dolar. Geri kalan ilk on kişi için ödül ise iPhone 12 veyahut aynı değerde Apple’ın FTX üzerinde listelenen tokenize edilmiş hisse senedi AAPL yani bin 200 dolar.

Ödüller bitmiyor!

FTX kazandıran tokenize edilmiş hisse senetleri alım satım (trading) yarışmasında ödüller bitmiyor. İlk 10 kişinin yanı sıra alım satım işlemleri yapan rastgele 20 kişi 700 dolar civarında değeri olan Beyond Meat’in tokenize edilmiş hisse senedi BYND’dan beşer tane, 50 kişi 150 dolar değerindeki FTX Ledger Nano X cüzdanının sahibi olacak.

FTX Influencer’ları da unutmamış! Verdiği referansların işlem hacmi en yüksek olan 20 influencer iPhone 12’nin veyahut bin 200 dolar değerindeki Apple’ın FTX üzerinde listelenen tokenize edilmiş hisse senedi AAPL’ın sahibi olacak.

Ödül havuzu 500 bin dolar olan yarışmaya ilk gününden katılım ve ilgi büyük. Siz de katılmak, şansınızı denemek veyahut Berkshire Hathaway’in tokenize edilmiş hisse senedinin sahibi olmak isterseniz FTX’e kaydolarak yarışmaya katılabilirsiniz. Katılım şartlarına ve daha fazla ayrıntıya FTX’in sayfasından ulaşabilirsiniz.

Daha fazla kripto para borsalarıyla alakalı haber için: Borsa Haberleri
Daha fazla FTX haberi için: FTX Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar