Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66744
-1.08%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3490.91
-0.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.14
-4.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.9
-1.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

FTX’te Seçim Kontratları Tersine Döndü! Biden Mı Kazanacak?

Seçim kontratlarında büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Dün akşam saatlerinin tam tersine dönmüş olan kontratlar seçim sonucu için sinyal niteliği taşıyabilir mi?

Clock
Paylaş
FTX’te Seçim Kontratları Tersine Döndü! Biden Mı Kazanacak?

Kripto türev borsası FTX, geçtiğimiz dönemde ABD seçimleri için yeni kontratlar duyurmuştu.

Kontratlarda ise büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Dün akşam saatlerinin tam tersine dönmüş olan kontratlar seçim sonucu için sinyal niteliği taşıyabilir mi?

728×90 muhabbit - FTX'te Seçim Kontratları Tersine Döndü! Biden Mı Kazanacak?300x250 muhabbit - FTX'te Seçim Kontratları Tersine Döndü! Biden Mı Kazanacak?

Sabah saatlerinde Trump tarafından yapılan “kazandık” açıklaması ile zirveye koşan Trump kontratı, hızlı bir düşüş yaşıyor. Sabah saaatlerinde benzer düşüş Biden kontratında yaşanmıştı.

Günün erken saatlerinde Biden kontratı yüzde 70’lere varan bir kayıp yaşarken, trump kontratı da aynı oranda yükselişteydi. Açıklama ile birlikte zirveye ulaşan Trump kontratı büyük kayıp yaşıyor.

0.29 $ seviyelerinden 0.84 $ seviyelerine kadar yükseliş gösteren Trump 2020 kontratı adeta dip seviyeleri görmüş durumda. Kontrat an itibarıyla 0.186 $ seviyelerinden işlem görmekte.

Tam tersi durum ise an itibarıyla Biden 2020 kontratında yaşanıyor. 0.19 $ seviyelerine kadar gerileyen kontrat an itibarıyla 0.826 $ seviyelerinden işlem görmekte.

Trump’ın erken zafer ilanına rağmen seçimin kazananı henüz belli değil. Posta yoluyla gönderilen oyların sayımları ile birlikte seçimin seyri değişebilir gibi görünüyor.

Sizce FTX kontratları Biden habercisi olabilir mi?

Diğer borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Bu yazı sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar