Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64076
-3.37%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3146.69
-8.78%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27
-9.88%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $561
-3.82%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Galatasaray Taraftarlarına Koindex’ten Kıyak!

Japonya destekli dijital varlık alım satım platformu Koindex, Galatasaray taraftarlarına özel fırsat günleri ile geliyor.

Clock
Paylaş
Galatasaray Taraftarlarına Koindex’ten Kıyak!

Japonya destekli dijital varlık alım satım platformu Koindex, Galatasaray taraftarlarına özel fırsat günleri ile geliyor.

Japonya destekli ve hatta kendini Japon yatırım katlama sanatının üstadı olarak tanıtan Koindex, Türkiye’nin en büyük dört spor kulübünden biri olan Galatasaray ile anlaştı. Bu anlaşma sonucu Koindex dünya çapında gerçekleşecek olan 8 haftalık e-futbol turnuvasının sponsorluğunu yapacak.

728×90 muhabbit - Galatasaray Taraftarlarına Koindex'ten Kıyak!300x250 muhabbit - Galatasaray Taraftarlarına Koindex'ten Kıyak!

Ayrıca 17-24 Haziran arası olarak belirlenen “öncü yatırım süreci” içerisindeki 21 Haziran pazar günü, “Galatasaray Fırsat Günü” olarak belirlenmiş. Ayrıca bahsedilen günlerde Galatasaray’ın resmî sosyal medya platformlarından yayınlayacağı referans linkleriyle Koindex’e üye olup, KYC işlemlerini tamamlayıp kripto para ticareti yapan taraftarların yararlanabileceği fırsatlar da mevcut.

Lansman süresince Galatasaray ref linkleriyle üye olan taraftarlar, Koindex’in kendi kripto parası KOIN alırken indirim fırsatından yararlanabilecek. Kendi platformu içerisinde komisyon ücreti yerine kullandığı KOIN’i, taraftarlara 0,025 dolar yerine 0,018 dolar üzerinden satacak. Taraftarlar da %38’lik bir kazanç elde edecek.

Koindex Galatasaray - Galatasaray Taraftarlarına Koindex'ten Kıyak!

Türkiye’de yaklaşık 1 aylık geçmişi olan Koindex’in Galatasaray gibi farklı spor kulüpleri ile de anlaşmalara açık olduğu belirtiliyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar