Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65532.47
0.06%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3586.15
0.87%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.76
2.06%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603.8
0.23%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Garanti BBVA Kripto, Avalanche C-Chain ve AVAX Coin’i platforma ekledi!

Clock
Paylaş
Garanti BBVA Kripto, Avalanche C-Chain ve AVAX Coin’i platforma ekledi!

Garanti BBVA’nın iştiraki Garanti BBVA Dijital Varlıklar, müşterilerine kripto cüzdanlarıyla ve alım satım platformu Garanti BBVA Kripto aracılığıyla kripto varlıklarını yönetme imkanı sunuyor. Platform, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve USD Coin (USDC) gibi varlıkların transferinin saklanmasını, takasını ve alım-satımını sağlarken şimdi de AVAX coin’i de platformuna ekledi. Bu kapsamda AVAX coin için Avalanche c-chain desteği de kullanıcılarıyla buluştu.

728×90 muhabbit - Garanti BBVA Kripto, Avalanche C-Chain ve AVAX Coin'i platforma ekledi!300x250 muhabbit - Garanti BBVA Kripto, Avalanche C-Chain ve AVAX Coin'i platforma ekledi!

Garanti BBVA’dan AVAX Hamlesi!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı ve Garanti BBVA Dijital Varlıklar Yönetim Kurulu Başkanı M. Çağrı Süzer konuyla ilişkili olarak şu açıklamayı yapmıştı:

“Ülkemiz kripto alım satımında dünyada ilk 5 ülkeden birisi. Alım satımların önemli bir kısmının ise az sayıda varlıkta gerçekleştiğini görüyoruz. Bu varlıkların müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ve basit şekilde saklanması, alınıp satılması amacıyla Garanti BBVA Dijital Varlıklar şirketimizi kurduk. Garanti BBVA Kripto uygulamamızla ilk etapta müşterilerimize BTC, ETH ve USDC için hizmet sunan platformumuz, kısa sürede büyük bir ilgiyle karşılandı.”

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı ve Garanti BBVA Dijital Varlıklar Yönetim Kurulu Başkanı M. Çağrı Süzer
Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar