Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65086.01
-2.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3405.01
-5.75%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.99
-12.93%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $586.4
-3.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Gate Group, Hong Kong’ta Sanal Varlık Ticaret Platformu Başlattı!

Kripto para borsası Gate.io’nun arkasındaki şirket olan Gate Group, Hong Kong’ta önemli bir girişime imza attı.

Clock
Paylaş
Gate Group, Hong Kong’ta Sanal Varlık Ticaret Platformu Başlattı!

Kripto para borsası Gate.io’nun arkasındaki şirket olan Gate Group, Hong Kong’ta önemli bir girişime imza attı. 23 Mayıs 2023 tarihinde kayıt ve ticaret hizmetlerine başlayan Gate Group’ta kullanıcılar sanal varlıklarını oluşturabilir, çekebilir ve spot ticaret faaliyetlerine katılabilirler. Gate.HK olarak adlandırılan bu platform, ayrıca bireysel kullanıcılara ve profesyonel yatırımcılara hitap eden çeşitli ticaret hizmetleri sunmayı amaçlıyor.

728×90 muhabbit - Gate Group, Hong Kong'ta Sanal Varlık Ticaret Platformu Başlattı!300x250 muhabbit - Gate Group, Hong Kong'ta Sanal Varlık Ticaret Platformu Başlattı!

Hatırlayacağınız üzere Gate.io şehrin 2023-2024 bütçesinin bir parçası olarak Web3 girişimlerini desteklemek için 50 milyon Hong Kong doları (6,4 milyon dolar) tahsis etmişti. Şirket, bu desteğin ardından Hong Kong’ta varlık göstermeyi planladığını kamuoyuna açıklamıştı.

Hong Kong’ta 1 Haziran 2023 İtibarıyla Yeni Sanal Varlık Sağlayıcısı Kuralları Geçerli Olacak!

hongkong regulasyon muhabbit 80 900x600 - Gate Group, Hong Kong'ta Sanal Varlık Ticaret Platformu Başlattı!

Hong Kong’ta 1 Haziran 2023 tarihi itibarıyla bireysel yatırımcılara ticaret hizmetler sunulmaya başlanacak olup aynı zamanda kripto para ticaret platformlarına destek sağlanacak. Böylelikle perakende yatırımcılar da Bitcoin ve Ethereum gibi büyük ve güvenilir kripto paraları alıp satabilecekler. Bildiğiniz üzere Hong Kong atmış olduğu adımlarla kripto para konusunda bölgesinde öncü olmak istediğini kanıtlamıştı. Bu kapsamda da düzenleyici kurumlar, sektör ile ilgili bazı girişimlerde bulunuyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar