Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66727.48
-0.84%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3446.93
-1.80%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.41
4.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591
-1.40%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Gather Network Yeni Partnerliğini Duyurdu!

Gather Network, yaptığı duyuru ile birlikte yeni partnerliğini açıkladı.

Clock
Paylaş
Gather Network Yeni Partnerliğini Duyurdu!

Gather Network, yaptığı duyuru ile birlikte yeni partnerliğini açıkladı.

E-Ticaret için bir Web3 uygulaması olarak öne çıkan Boson Protocol ile ortaklığını açıklayan Gather, son dönemde arka arkaya açıkladığı partnerlikleri ile öne çıkıyor.

728×90 muhabbit - Gather Network Yeni Partnerliğini Duyurdu!300x250 muhabbit - Gather Network Yeni Partnerliğini Duyurdu!
https://twitter.com/GatherNetworkTR/status/1356261685967912962

Stratejik partnerlik kapsamında DeFi ekosistemini geliştirmeyi hedefleyen Gather, Boson Protocol ürünü NiftyKey ile birlikte ödül programını genişletecek.

NiftyKey fiziksel ürün ya da hizmetlerin kişiler arasında merkezsiz bir şekilde transfer edilebilmesini sağlayan bir hizmet ortaya koyuyor. Bu sayede Gather, NiftyKey ile entegre olarak, ödül programını daha geniş kitlelere yaymayı hedefliyor.

Boson Network ise Gather işbirliği sayesinde kullanıcılarının işlem güçlerini paylaşacak ekstra ödüller kazanmasını sağlayacak. Gather Cloud’a dahil edilecek işlem gücü sayesinde kullanıcılar, bir noktada yan gelir elde edebilecek.

İş birliği ile birlikte kripto ekosistemi ile kripto dışı ekosistemlerin birbirine entegre edilmesi sağlanmış olacak. Boson Protocol NFT’leri sayesinde kullanıcılar GTH ile fiziksel ürün ve hizmetlere erişim fırsatı yakalayacak.

Konu ile ilgili olarak Gather Network CEO’su Reggie Jerath’ın açıklamaları şu şekilde:

NFT’ler ve taşıdıkları değer, merkezsiz ve otonom bir ticaret deneyimi yaratarak, günümüz e-ticaret endüstrisine meydan okuyor. Bu hedef ise vizyonumuzla tamamen örtüşüyor: Eski bir sistem yerine daha iyi bir çözüm sunarak mevcut duruma meydan okumak, bizim için oldukça önemli. Boson Protocol ve benzersiz bir pazar yeri olan NiftyKey ile ortaklık yaparak, eski sistemi daha güvenli ve şeffaf bir internet olan Web3 üzerinde oluşturmak için birlikte çalışıyoruz. Bu iş birliği aynı zamanda Gather Cloud’un ağına daha fazla işlem gücü eklemesine izin verecek ve NiftyKey kullanıcıları, Gather Online’ın kullanıldığı yerde hem GTH hem de BOSON ödemelerinden yararlanacaklar.

Boson Protocol CEO’su Justin Banon’ın açıklamaları şu şekilde:

Akıllı sözleşmeleri, gerçek dünya verileri ve işlemleriyle bağlama misyonumuzda bize yardımcı olacak ve Web3 veri değeri paylaşım ekonomisini daha da güçlendirecek olan Gather Network ile ortaklığımızdan heyecan duyuyoruz. Gather’ın ürünü aracılığıyla, ekosistemimiz için sürekli bir gelir akışı oluştururken, topluluğumuzu yerel tokenimiz BOSON ile ödüllendirerek, yeni nesil kripto para kullanıcılarını kazanacağız.

Gather Network ve Boson Protocol partnerliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gather ile ilgili daha fazla bilgi için Telegram kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar