Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63556
-4.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3107.62
-4.00%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.68
-5.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $552.3
-4.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Gemini Yüzde 3 Bitcoin Ödülü Sunan Kredi Kartı Hizmetini Duyurdu!

Harcamaların yüzde 3’ü oranında Bitcoin ödülü sunacak olan Gemini, ödülleri diğer kripto paralar ile de dağıtma opsiyonuna sahip olacak.

Clock
Paylaş
Gemini Yüzde 3 Bitcoin Ödülü Sunan Kredi Kartı Hizmetini Duyurdu!

Kripto para borsası Gemini, kredi kartı hizmetini duyurdu. Blockrize isimli “startup”ı satın alan Gemini, bu sayede kullanıcılarına kredi kartı hizmeti sunacak.

Harcamaların yüzde 3’ü oranında Bitcoin ödülü sunacak olan Gemini, ödülleri diğer kripto paralar ile de dağıtma opsiyonuna sahip olacak.

728×90 muhabbit - Gemini Yüzde 3 Bitcoin Ödülü Sunan Kredi Kartı Hizmetini Duyurdu!300x250 muhabbit - Gemini Yüzde 3 Bitcoin Ödülü Sunan Kredi Kartı Hizmetini Duyurdu!

Bir süredir kredi kartı hizmet için birlikte çalıştıklarını belirten ekip, nakit harcamalar ile kripto para ödülü sunabilecek bir kredi kartı hazırladıklarını açıkladı.

Ödüllerin, kullanıcıların kripto para dünyasına adım atmasını kolaylaştırmak için oldukça cazip bir yöntem olduğuna dikkat çeken Gemini ekibi, pasif gelir ile birlikte kripto paralar ile ilgilenmeyen kimselerin de sektöre ilgi duymaya başlayabileceğinin altını çizdi.

Kredi kartını büyük bir adım olarak tanımlayan ekip, Bitcoin’in son dönemin en yüksek getiri sağlayan varlığı olduğunu ve enflasyona karşı “hedge” için en önemli seçeneklerin başında geldiğini belirtti.

Finansal ödül sisteminin de değiştiğine dikkat çeken ekip, uçuş mili ya da hotel bonusu gibi seçeneklerin artık kullanıcıların ilgisini çekmediğini açıkladı. Kredi kartının Visa mi yoksa Mastercard üzerinden mi hayata geçirileceği ise henüz belli değil.

Kart ile ilgili ücretlerindirme ve diğer detayların önümüzdeki dönemde açıklanacağını belirten Gemini, başvuruların da açıldığını duyurdu.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda BlockFi da kredi kartı ürününü tanıtmıştı. Yapılan açıklama ile birlikte yüzde 1.5 civarıda bir harcama ödülünün kullanıcılara verileceği açıklanmıştı. Benzer şekilde Coinbase’de sunduğu kart hizmeti ile birlikte yüzde 1 ile yüzde 4 arasında harcama ödülleri sunmakta.

Kripto para ekosisteminde yeri artan kredi kartı hizmetleri hakkında ne düşünüyorusunuz?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar