Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65774
-1.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3536.01
-0.98%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.54
-5.15%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.1
-1.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Genesis ve 3AC, Tazminat Talebi Konusunda Mahkemeden Onay Bekliyor

Clock
Paylaş
Genesis ve 3AC, Tazminat Talebi Konusunda Mahkemeden Onay Bekliyor

İflas etmiş olan kripto para kredi kuruluşu Genesis ve yine feshedilmiş kripto para hedge fonu Three Arrows Capital’in (3AC) tazminat talebi konusunda anlaşmaya vardı.

Mahkeme belgelerine göre, aralarındaki 1 milyar dolarlık tazminat talebi 33 milyon dolarlık bir ödemeyle kapatılmış olacak. Bununla ilgili olarak mahkemeden onay bekleniyor.

728×90 muhabbit - Genesis ve 3AC, Tazminat Talebi Konusunda Mahkemeden Onay Bekliyor300x250 muhabbit - Genesis ve 3AC, Tazminat Talebi Konusunda Mahkemeden Onay Bekliyor

Genesis, 9 Kasım’da mahkemeye başvurdu ve başvuruya göre, 3AC’nin Genesis’e karşı 1 milyar dolarlık alacak karşılığında 33 milyon dolarlık bir anlaşmaya varmaları için izin verilmesini istedi.

Başvuru belgesine göre, “3AC, Genesis’in ileri sürdüğü 1 milyar dolardan fazla alacağın tam ve eksiksiz olarak karşılanması için Genesis’e karşı 33 milyon dolar tutarında izin verilen genel teminatsız bir talep alacaktır” ifadesi yer aldı ve anlaşmanın karşılıklı olarak birbirlerini sorumluluktan kurtaracağı belirtildi.

Genesis, Temmuz 2022’de 3AC’ye karşı 1.2 milyar dolarlık talepte bulunmuş ve geçen haftaki başvurusunda 3AC’yi 2020’den 2022’ye kadar, çöküş zamanına kadar en büyük borçlularından biri olarak nitelendirmişti. Uzlaşma ile ilgili mahkemenin 30 Kasım’da yapılması planlanıyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar