Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59682
3.22%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3177.9
1.88%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.02
0.62%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $535.3
0.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ginger Joy, 1,26 milyon dolarlık yatırım aldı!

Clock
Paylaş
Ginger Joy, 1,26 milyon dolarlık yatırım aldı!

İngiltere merkezli mobil geliştirici Matchingham Games’in Web3 yan ürünü olan Ginger Joy’dan yatırım haberi geldi. Ginger Joy, 1,26 milyon dolarlık fon topladı. Şirket, 1,26 milyon dolarlık fon ile blockchain tabanlı mobil oyunlardan oluşan bir ekosistem geliştirmeyi planlıyor.

728×90 muhabbit - Ginger Joy, 1,26 milyon dolarlık yatırım aldı!300x250 muhabbit - Ginger Joy, 1,26 milyon dolarlık yatırım aldı!

Ginger Joy, mobil cihazlara özgü Web3 oyunları oluşturmayı hedefliyor!

gingerjoy 600x600 - Ginger Joy, 1,26 milyon dolarlık yatırım aldı!

Ginger Joy’un hedefleri arasında ise tarayıcı tabanlı oyunları mobil platformlara aktarmak yerine, mobil cihazlara özgü Web3 oyunları oluşturmak yer alıyor. Ayrıca yapay zeka yoluyla hızlı içerik geliştirmeyi de destekliyor. Ginger Joy stüdyo, yarış pistleri ve oyun modları oluşturmak için yapay zeka ve oyuncu davranışı verilerini kullanmakta. Böylelikle geliştirme maliyetleri azaltılırken aynı zamanda içeriği kullanıcı tercihlerine göre de uyarlamaktadır.

Ginger Joy Games CEO’su İbrahim Over şu açıklamalarda bulundu:

“Ginger Joy’da yalnızca blockchain teknolojisini entegre etmiyoruz. Oyundaki rolünü yeniden tanımlıyoruz. Amacımız, blockchain’e geçişi oyuncular için kolay ve doğal hissettirecek bir hale getirmek. Etrafta çok fazla abartılı reklam olduğunu biliyoruz ama biz buna odaklanmıyoruz. Müşterilerimiz için gerçek, somut faydalar istiyoruz.”

Ginger Joy Games CEO’su İbrahim Over

Ginger Joy Geliştirme Müdürü Jeremy Stein ise şu açıklamada bulundu:

“Ginger Joy’daki herkes mobil oyun konusunda aynı tutkuyu paylaşıyor. Kullanıcıların mümkün olan en keyifli deneyimleri yaşamasını sağlamak için en iyi ürünü üretmeyi hedefliyoruz.”

Ginger Joy Geliştirme Müdürü Jeremy Stein
Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar