Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65489.78
3.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3134.34
5.92%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.11
11.17%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $563.3
3.85%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

CZ Gizemli Binance Cloud Hakkındaki Soruları Cevapladı!

7 Şubat’ta yapılan geniş kapsamlı AMA(soru sor) etkinliğinde Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance için yeni planlarını duyurdu.

Clock
Paylaş
CZ Gizemli Binance Cloud Hakkındaki Soruları Cevapladı!

Gizemli Binance Cloud, Changpeng Zhao tarafından duyuruldu. 7 Şubat’ta yapılan geniş kapsamlı AMA(soru sor) etkinliğinde Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance için yeni planlarından bahsetti. Bunlardan bir tanesi de Binance Cloud. CZ’nin açıklamalarına göre, Binance Cloud 10 güne hazır olmuş olacak.

728×90 muhabbit - CZ Gizemli Binance Cloud Hakkındaki Soruları Cevapladı!300x250 muhabbit - CZ Gizemli Binance Cloud Hakkındaki Soruları Cevapladı!

Tam olarak Binance Cloud’un ne olduğunu açıklamayan CZ, etkinlik sırasında konuyla alakalı çok fazla bilgi vermedi. Ancak Bulut Çözümleri ve Bulut Mühendisliği pozisyonu için ilan çıkan Binance, şu sıralar ilgili pozisyona takım arkadaşı arıyor. Pozisyon içeriğinde bulut tabanlı mimariyi geliştirebilen, ölçeklendirebilen ve otomatikleştirebilen tanımlamaları yer alıyor.

CZ bilgi vermekten çekindiği için bu yeni projenin ne olduğunu öğrenmek için bir miktar beklemek gerekecek. Zhao, duyuruya dikkat çekmek amacıyla bulut GIF’i tweetleyerek fazlaca ilgi çekmeyi başarmış durumda.

https://twitter.com/cz_binance/status/1225808588913942529

Diğer Geliştirmeler

Binance Cloud geliştirmesinden önceki günlerde de farklı geliştirmeler bulunuyor. 10 Şubat’ta Binance Coin(BNB) vadeli işlemleri kullanıma açılmış olacak. Kontratta 50x kaldıraç kullanılabilecek. Ek olarak Binance Rus Rublesi, Norveç Kronu ve Hırvat Kunası’nı fiat kapısına eklemiş durumda. Son dönemde Türk lirası için de fiat kapısı eklenmişti. Bu sayede Binance, yerel borsaların pasta payını da kapmaya çalışmakta. Sadece fiat girişi ve çıkışı için yerel borsaları tercih eden bir kısım kullanıcının, Binance’ın bu duyurusundan sonra nasıl hareket edeceğini kestirmek zor. Fiat kapısı açılan yeni ülkelerdeki yerel borsaların duruma nasıl bir karşılık vereceği merak konusu.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar