Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66534
0.96%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3414.39
-0.31%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.13
-2.61%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $583.9
0.24%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Gizlilik Odaklı Sohbet Uygulaması Signal Kripto Paralar İle Bağış Kabul Edecek!

Signal’in arkasındaki kar amacı gütmeyen kuruluş, kripto para bağışını kabul edecek.

Clock
Paylaş
Gizlilik Odaklı Sohbet Uygulaması Signal Kripto Paralar İle Bağış Kabul Edecek!

Gizlilik odaklı mesajlaşma uygulaması Signal’in arkasındaki kâr amacı gütmeyen kuruluş, kripto para biriminde bağış kabul etmeye başladı.

728×90 muhabbit - Gizlilik Odaklı Sohbet Uygulaması Signal Kripto Paralar İle Bağış Kabul Edecek!300x250 muhabbit - Gizlilik Odaklı Sohbet Uygulaması Signal Kripto Paralar İle Bağış Kabul Edecek!

Signal tarafından 15 Mart 2021 tarihinde sosyal medya platformu Twitter üzerinden yapılan bir paylaşımda şu açıklamaya yer verildi:

“Kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olarak, desteğinize güveniyoruz. Signal’in kripto para birimi bağışlarını kabul etmesini sabırla bekliyorsanız, artık cömertliğinizi geri çekmenize gerek yok.”

Signal Foundation, Signal uygulamasından sorumlu Moxie Marlinspike ve WhatsApp’ı oluşturan Brian Acton tarafından 2018 yılında başlatıldı.

Signal Foundation’ın web sitesindeki yeni bir açıklamaya göre, kripto paralar ile yapılacak ödemeler, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için kripto para bağışlarını kolaylaştıran bir şirket olan The Giving Block aracılığıyla işlenecek.

Ayrıca yapılan açıklamada kullanıcıların, Bitcoin, Ethereum, Litecoin Chainlink ve Zcash gibi kripto para birimleri ile bağış yapabilecekleri bildirildi.

Bilindiği üzere Signal, uçtan uca şifrelenme özelliği ile başka bir popüler mesajlaşma hizmeti olan Telegram gibi çalışır. Yani mesajlar yalnızca gönderen ve alıcı tarafından okunabilir. 

Elon Musk, Twitter’dan Jack Dorsey gibi ünlü isimlerin de Signal hayranı olduğu ve bu mesajlaşma uygulaması ile ilgili olumlu paylaşımları olduğu bilinmektedir.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar