Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66398.02
0.43%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3251.19
2.77%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.94
1.99%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $610.3
0.78%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Goldman Sachs, Coinbase Hisselerinin Notunu Düşürüyor!

Coinbase cephesinde zor günler devam ediyor.

Clock
Paylaş
Goldman Sachs, Coinbase Hisselerinin Notunu Düşürüyor!

Kripto para piyasasındaki düşüşlerle birlikte popüler kripto para borsalarından biri olan Coinbase cephesinde de zor günler devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde işe alımlarını durdurma kararı alan kripto para borsası ilk olarak Moody’s tarafından kredi notu düşürülmüştü. Bu kez ise, bankacılık devi Goldman Sachs‘tan Coinbase’e yönelik önemli bir hamle geldi. Bankacılık devi Goldman Sachs, son zamanlarda adının iflasla anıldığı Coinbase’in hisselerinin notunu düşürdüğünü kamuoyuna duyurdu.

728×90 muhabbit - Goldman Sachs, Coinbase Hisselerinin Notunu Düşürüyor!300x250 muhabbit - Goldman Sachs, Coinbase Hisselerinin Notunu Düşürüyor!

Goldman Sachs, kripto para borsası Coinbase’in sadece notunu düşürmedi ayrıca revize edilmiş fiyat hedefini de 70 dolardan 45 dolara düşürdü.

Coinbase %18 Oranında Küçülmeye Gitti!

Coinbase CEO Muhabbit 1200x600 - Goldman Sachs, Coinbase Hisselerinin Notunu Düşürüyor!
Coinbase-CEO-Muhabbit

Hatırlayacağınız üzere kısa süre önce Coinbase CEO’su ve Kurucu Ortağı Brian Armstrong şirketin %18 oranında küçülmeye gideceğini açıklamıştı. Armstrong yaşadıkları bu durum hakkında belli kanılarda da bulunmuştu. Armstrong şirketin 2021 başından itibaren çok hızlı büyüdüğünü 2021 senesi başında şirketin 1.250 çalışanı olduğunu ancak şu anda bu sayının %200 oranında arttığını açıkladı. Bu durumun sebebi olarak ise boğa sezonundaki büyüme gerekliliğini öne sürmüştü.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar